За що я найбільше ненавиджу українську політику? За те саме, за що ненавиджу все, що я ненавиджу в Україні та і будь-де в світі – за ірраціоналізм. Для мене ефективність є безапеляційно беззаперечною цінністю і люди, які діють їй всупереч, є безсумнівно неправильними людьми. Але основна проблема – ірраціоналізм породжує в мені самому дику ірраціональну лють і я вже не здатен з розумінням ставитися до ірраціонала, який висловлює свої нікчемні, неадекватні, пустопорожні погляди на життя.

Почитав коментарі в блозі Квіта на тему горезвісного листа на підтримку Януковича. Напросився висновок: ТАКА КРАЇНА МАЙБУТНЬОГО НЕ МАЄ – без варіантів! Чому? Ні, зовсім не через поганого Януковича… …а через придурків, які вважають себе свідомітами, патріотами, демократичними силами та іншим непотребом, який звісно ж сам зараз буде високо задирати голову і посилатися на свої регалії науковця, героїчного журналіста, андеграундного письменника чи борця з антинародним режимом.

Люди з дикими криками, панікою та істерикою, припадочними судомами і бризками пафосної слини кидаються на відомого громадського діяча, вченого і керівника одного з дуже нечисленних нормальних вишів країни. Вони проклинають його, насміхаються, женуть у відставку та порівнюють з Ющенком. А все тому, що бачте він листа підписав! Ай-ай-ай, який він нехороший! Це ж Лист, цілий ЛИСТ!!! Це ж взагалі так принципово! Від того листа залежить якість всієї української освіти і весь науковий потенціал Країни!!! …чи не так?

Але от виникає питання, якщо ви так впевнено готові лінчувати Квіта, то чого ж ви, фетюкі пазорні, ще не біжите підривати президентський вертольотний майданчик, га? Революціонери ви лицемірні, чого ви не кричите під вікнами КІМО проти тамтешнього керівництва? (З КІМО-то по ходу Янеку не листи, а іншого роду папірці відправляють). Чого ви не пропонуєте змістити з посади якого-небудь регіонала? Бо у вас кішкА танкА, бо ви самі нічого не зробили і нічого навіть не намагаєтеся зробити, бо вам легко кічітися своєю неефективною, безтолковою інтелігентською протестністю десь там, по той бік Інтернету.

Тож трохи перефразую… щоб зло перемогло, треба щоб добрі люди були хронічними неадекватами.

Тепер по суті, є два варіанти:

  1. або цей лист дійсно був частиною політичного торгу і тоді влада добилася своєї вигоди, незалежно від того, що вони взамін дали всій цій інтелігенції, адже дана подія спровокувала скандал проти однієї з найбільш потужних реально опозиційних сил (так, я про Могилянку). Враховуючи інформацію від пані Богомолець, наразі це малоімовірний варіант.
  2. або пана Квіта ввели в оману. Це, звісно, говорить про деяку неуважність з його боку або ж про переконливість і спритність протилежної сторони. В цьому випадку влада також добилася свого і в цьому їй неоцінену допомогу надали саме ірраціонально мислячі “борці за Велике Добро”.
Advertisements