Могилянка цього літа особливо багата на скандали. На конвокації студентів привітала Раїса Богатирьова, що викликало нерозуміння з боку багатьох студентів. Потім МОН-молодьспортлото відібрали у Школи журналістики державне замовлення. Поки Академія шукала гроші для студентів, Сергій Куделя звинуватив могилянську адміністрацію в розкраданні коштів. Сергій Квіт пояснив, що все насправді в порядку. Але от вже за пару днів трапляється пригода із зловісним листом української інтелігенції до Януковича і натовпи розгніваних воїнів світла лютують з приводу дій Квіта, сиплячи всякими пафосними фразочками в стилі “До цього все йшло” і “Я давно знав, що він такий”. Згодом виявилося, що цей лист був простою махінацією з боку прикордонської влади. Але от тобі на – тепер Студентська Колегія Могилянки сама себе обезголовила.

Скорочений варіант подій виглядає приблизно так…

Роман Потеряйко, голова Студколегії (СК), зустрівся із заступником міністра МОН-молодьспортлото Євгеном Сулімою і послухав обгрунтування державних чиновників з приводу урізання бюджетних місць. Наслідком зустрічі стали заяви від МОНу, що Потеряйко так підтримує МОН, що мало не закоханий в Табачника. Ясна річ, це викликало глибоке нерозуміння в Академії як з боку адміністрації, так і з боку решти студентів. Потеряйко спробував пояснити, що насправді він ніякої підтримки МОНу не виказував, а просто висловив, що зрозумів їх позицію. Проте внаслідок запальних спорів із Олександром Кульчицьким, Рома якогось біса відрікся від своїх пояснень і виправдань. Врешті-решт, Кульчицький видав публічно усе, що він думає про дану ситуацію, і от тепер СК 13-го скликання остаточно ліквідувало свого голову. Зважаючи на особу нинішнього в.о. Голови СК, думаю, це було таки мудре рішення.

Але здається, ми всі перетрудилися за цей рік і геть не відпочили за літо. А наступний рік обіцяє бути не легшим, а на моє переконання, все-таки, прецедент із видаленням голови команди і набір різносторонніх поглядів, що лишилися в команді на даний момент, сприятимуть напруженню. 🙂 Думаю, реаліті-шоу чекає тепер і на СК.

Advertisements