Студколегія в потєрях

Могилянка цього літа особливо багата на скандали. На конвокації студентів привітала Раїса Богатирьова, що викликало нерозуміння з боку багатьох студентів. Потім МОН-молодьспортлото відібрали у Школи журналістики державне замовлення. Поки Академія шукала гроші для студентів, Сергій Куделя звинуватив могилянську адміністрацію в розкраданні коштів. Сергій Квіт пояснив, що все насправді в порядку. Але от вже за пару днів трапляється пригода із зловісним листом української інтелігенції до Януковича і натовпи розгніваних воїнів світла лютують з приводу дій Квіта, сиплячи всякими пафосними фразочками в стилі “До цього все йшло” і “Я давно знав, що він такий”. Згодом виявилося, що цей лист був простою махінацією з боку прикордонської влади. Але от тобі на – тепер Студентська Колегія Могилянки сама себе обезголовила.

Скорочений варіант подій виглядає приблизно так…

Роман Потеряйко, голова Студколегії (СК), зустрівся із заступником міністра МОН-молодьспортлото Євгеном Сулімою і послухав обгрунтування державних чиновників з приводу урізання бюджетних місць. Наслідком зустрічі стали заяви від МОНу, що Потеряйко так підтримує МОН, що мало не закоханий в Табачника. Ясна річ, це викликало глибоке нерозуміння в Академії як з боку адміністрації, так і з боку решти студентів. Потеряйко спробував пояснити, що насправді він ніякої підтримки МОНу не виказував, а просто висловив, що зрозумів їх позицію. Проте внаслідок запальних спорів із Олександром Кульчицьким, Рома якогось біса відрікся від своїх пояснень і виправдань. Врешті-решт, Кульчицький видав публічно усе, що він думає про дану ситуацію, і от тепер СК 13-го скликання остаточно ліквідувало свого голову. Зважаючи на особу нинішнього в.о. Голови СК, думаю, це було таки мудре рішення.

Але здається, ми всі перетрудилися за цей рік і геть не відпочили за літо. А наступний рік обіцяє бути не легшим, а на моє переконання, все-таки, прецедент із видаленням голови команди і набір різносторонніх поглядів, що лишилися в команді на даний момент, сприятимуть напруженню. 🙂 Думаю, реаліті-шоу чекає тепер і на СК.

Advertisements

6 thoughts on “Студколегія в потєрях

  1. Ну что ж, это урок всем нам. Марине особенно, она знает 🙂

    Будем работать и исправлять ситуацию. Как это сделать – видение есть.

  2. Справді, влада та інші “прихильники” Академії повинні бути задоволеними. До того ж, не потрібно було докладати особливих зусиль – в Могилянці і самі непогано впоралися.
    Ще цікаво спостерігати, як захищає Романа Артем Нікіфоров. Це, загалом, зрозуміло, але заяви про “повернення Могилянки в 90-і та рейдерські захоплення” свідчить скоріше про схильність Нікіфорова до перебільшень, ніж про об’єктивний стан речей. http://blogs.korrespondent.net/users/blog/nikiforoviir/a42186

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.