Академічна конференція 2011

Дехто очікував, що конференція включатиме сварки або, щонайменше, запеклі суперечки, але все відбувалося дуже мирно: більшість питань уже детально шерстилися на засіданнях Вченої Ради, а також обговорювалися в Інтернеті, в тому числі і на даному блозі. Проте виступ Сергія Квіта варто було послухати хоча б заради підсумування, що із нами відбулося за останні декілька місяців і що нам робити найближчим часом.

Сергій Миронович виділив чимало часу на аналіз вступної кампанії. Хоча статистично ми, як завжди, отримали кращих з кращих, безумовно, дії Міністерства освіти та науки та молоді та спорту та ще чогось-то там завдали удару по Академії. Загалом, Могилянка втратила понад 15% бюджетних місць у цьому році (близько ста місць). Набір на бюджет бакалаврату в 2011-ому році склав 312 осіб, у 2009-ому цей показник складав 450 осіб.

Президент Академії також пояснив підстави судового позову Академії проти МОНМС. Міністерство, як виявилося, звинувачує Квіта персонально в тому, що Академія не спромоглася повністю заповнити свій бюджет на природничих спеціальностях. За це йому виписують догану (дві догани = влада може поставити свою людину на місце ректора). Аналогічні догани отримали ще 14 ректорів, але це смішно, враховуючи, що в Україні сотні закладів не справилися із повноцінним наповненням власних кафедр, а до деяких вишів взагалі не було подано жодної заяви! Гарань та Мелешевич також придумали з цього приводу написати листа Президенту Януковичу, а Сергій Миронович висловив задоволення з приводу, що інтереси Академії у суді будуть захищати її успішні випускники та викладачі.

Квіт ще раз коротко прояснив скандал із листом до Януковича: “я не підписував і не бачив ЦЕЙ текст”. Також він визнав, що Академія потерпіла репутаційні втрати через цю подію. Скандал з СК ніяк не обговорювався.

Цікаво також, що Табачник вирішив створити базу інформації про всіх студентів України і, вочевидь, цей процес гальмує трохи інші державні рутини. Саме тому студенти-першокурсники отримають свої студентські квитки ПІЗНІШЕ.

У зв’язку із ЄВРО-2012 графік навчання цього року буде трохи інакший, ніж зазвичай – більш напружений і щільний. Є певні затримки у його остаточній розробці, тому і досі немає розкладів на більшості кафедр.

Квіт також зазначив, що особисто буде очолювати FR та PR напрямки роботи адміністрації вишу.

Головними поточними завданнями для Академії названо:

  1. Проведення ремонтів у гуртожитках та корпусах (ремонт гальмується необхідністю проходити купу етапів узгодження правильності виділення коштів у державних комісіях).
  2. Творення нового веб-сайту Академії.
  3. Збільшення кількості магістерських програм.
  4. Відкриття “змішаних програм”, які міститимуть елементи дистанційного навчання.

Нагадаю, що Посвята у спудеї Могилянки відбудеться в середу 31-го серпня о 17:00.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.