Антимогилянський букет

Студентка Могилянки Дарія Степаненко ніжно погладила квітами обличчя Дмитра Табачника. З якогось дива українські ЗМІ говорять, що вона його вдарила або відшмагала квітами, але це надзвичайне перебільшення. Сам Табачник заявив, що інциденту не було. З чого здійнявся увесь цей галас?

Менше з тим, ми маємо справу не з букетом хризантем, а з букетом провокацій, ретельно спланових і націлених проти іміджу Академії.  Дарія зробила заяву від імені ВСЬОГО могилянського студентства, хоча її вчинок засудили як президент Академії, так і Студентська колегія Могилянки. Більше того, відомості про “помсту Табачника” також будуються виключно на повідомленнях Братства Корчинського. Ніякого листа президент Академії від Дмитра Табачника не отримував. Акція, цілком очевидно, спланована в стилі і за вказівкою Дмитра Корчинського (Братство Св. Луки – це мистецьке крило Братства Корчинського). Імовірно, кінцеве завдання проплачених владою “братських” провокаторів – зменшення шансів Академії виграти суд проти Табачника.

Кожен має право ненавидіти міністра освіти, так само, як і брати участь в безперспективних псевдореволюціях анархістів-позерів. Але от говорити за інших людей не треба: Академія найближчим часом змінить свій статут і введе жорсткі санкції проти будь-яких студентів, працівників адміністрації та викладачів, які захочуть робити офіційні заяви від імені могилянської громади без попереднього узгодження даних заяв із офіційними представниками Академії – чи то студентськими лідерами, чи то керівниками підрозділів. Це питання буде порушуватися і цього понеділка, на Студентській конференції НаУКМА (17:00, 1-217).

Санкції проти Дарії, швидше за все, зведуться виключно до розірвання корпоративної угоди.

Отже, всі, хто має бажання ляпнути Табачника букетом/вінком/лаптьом/будь-чим іншим, велике прохання: робіть це від свого імені або від імені ваших гуртків за інтересами! Ви ще нічого не зробили для Могилянки, аби говорити за неї.

Ну і останнє від себе додам: саме через таке псевдорелігійне мудьйо всі навколо вважають християн фанатиками. Даша! Якби ти дійсно вірила у Христа, ти би не стала чинити такої безглуздої дурниці!

Advertisements

7 thoughts on “Антимогилянський букет

  1. Все, чого досягла – дала черговий привід вважати Могилянку якимось кублом, де студентам промивають мізки. Мене найбільше дивує те, що із цього роздули. Апогей – в котромусь із інтернет-видань Дашу назвали юною терористкою. А цей “мітинг” із 2 людей під третім корпусом – взагалі цирк. Дурна ситуація.

      1. Здається, сезон “сенсацій і скандалів”, що розпочався влітку, триває і досі.

  2. не знаєш, це Братство Св. Луки – це могилянська організація чи взагалі київська? я про них тільки тепер вперше почула і зразу подумала: вони релігійна організація, чи що? бо в нас в Могилянці є, наприклад, Молодіжне братство Св. Петра Могили при церкві біля бібліотеки, і вони – християнська громадська організація. це Братство Св. Луки тільки в Могилянці чи вони мають осередки в інших універах?

    1. Якщо Св. Луки – це крило Братства Корчинського, то організація має бути загальноукраїнська, принаймні точно вона не є могилянською, інакше я би точно знав про їх діяльність.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.