Студентка Могилянки Дарія Степаненко ніжно погладила квітами обличчя Дмитра Табачника. З якогось дива українські ЗМІ говорять, що вона його вдарила або відшмагала квітами, але це надзвичайне перебільшення. Сам Табачник заявив, що інциденту не було. З чого здійнявся увесь цей галас?

Менше з тим, ми маємо справу не з букетом хризантем, а з букетом провокацій, ретельно спланових і націлених проти іміджу Академії.  Дарія зробила заяву від імені ВСЬОГО могилянського студентства, хоча її вчинок засудили як президент Академії, так і Студентська колегія Могилянки. Більше того, відомості про “помсту Табачника” також будуються виключно на повідомленнях Братства Корчинського. Ніякого листа президент Академії від Дмитра Табачника не отримував. Акція, цілком очевидно, спланована в стилі і за вказівкою Дмитра Корчинського (Братство Св. Луки – це мистецьке крило Братства Корчинського). Імовірно, кінцеве завдання проплачених владою “братських” провокаторів – зменшення шансів Академії виграти суд проти Табачника.

Кожен має право ненавидіти міністра освіти, так само, як і брати участь в безперспективних псевдореволюціях анархістів-позерів. Але от говорити за інших людей не треба: Академія найближчим часом змінить свій статут і введе жорсткі санкції проти будь-яких студентів, працівників адміністрації та викладачів, які захочуть робити офіційні заяви від імені могилянської громади без попереднього узгодження даних заяв із офіційними представниками Академії – чи то студентськими лідерами, чи то керівниками підрозділів. Це питання буде порушуватися і цього понеділка, на Студентській конференції НаУКМА (17:00, 1-217).

Санкції проти Дарії, швидше за все, зведуться виключно до розірвання корпоративної угоди.

Отже, всі, хто має бажання ляпнути Табачника букетом/вінком/лаптьом/будь-чим іншим, велике прохання: робіть це від свого імені або від імені ваших гуртків за інтересами! Ви ще нічого не зробили для Могилянки, аби говорити за неї.

Ну і останнє від себе додам: саме через таке псевдорелігійне мудьйо всі навколо вважають християн фанатиками. Даша! Якби ти дійсно вірила у Христа, ти би не стала чинити такої безглуздої дурниці!

Advertisements