Вирок та помилування Даші Степаненко

Якщо хто не знає, сьогодні відбулася студентська конференція Могилянки. В принципі, якщо ви цього не знаєте, ви не одні – Студколегія розіслала запрошення на подію далеко не всім. Вина в тому не лише їхня, бо багато старост і студорганізацій просто не надали актуальних поштових адрес вчасно. Менше з тим, розмова сьогодні точилася серйозна і здебільшого стосувалася вона Даші Степаненко.

На зустрічі були присутні її друзі, Євген та Ярослава, які теж брали участь у підготовці букетного “удару”, а також проводили акцію протесту під стінами третього корпусу. Молоді революціонери визнали, що у всьому процесі були замішані представники інших вишів. Проте вони до останнього переконували, що Братство Св. Луки ніяк не пов’язане із Дмитром Корчинським. Втім, наявні численні докази участі Корчинського в даній акції, тому заява Євгена та Ярослави виглядає, в кращому разі, наївно.

Цікаво було також послухати Інну Совсун, яка звинуватила їх у співпраці із Коаліцією учасників Помаранчевої революції (КУПР). На думку пані Інни, КУПР піарився на протестах під могилянськими стінами так само, як і на протизабудовних акціях та на “підтримці” прихильників “Прямої Дії”, яких побили в той самий день (четвер 22.09) на Михайлівській площі. Зазначу, що КУПР і “Пряма дія” – ідеологічні опоненти і відмінні за стилем діяльності організації. Євген і Ярослава не заперечували причетності КУПРу до своїх акцій. Зокрема червона машина, з якої Степаненко робила одну зі своїх заяв, належить представникам КУПРу.

Як праві, так і ліві (і неоліберальні :)) могилянці переконані: це була спланована провокація проти університету! Разом з тим, необережна заява Даші дійсно погіршує репутацію університету і знижує шанси на успіх Академії в поточному судовому процесі проти МОНмолодьспортлото. Та попри це Квіт наголосив, що вся наша громада має підтримати Дарину в даний момент, оскільки “вона стала заручницею обставин”. Сергій Миронович також підкреслив, що вона обов’язково лишиться нашою студенткою. Більше того, корпоративна угода з нею розриватися не буде!

***

Я вніс пропозицію встановити жорсткі санкції проти всіх, хто самовільно робитиме офіційні заяви від імені Академії. На це Квіт відповів, що ми просто юридично не можемо внести такі зміни до Статуту Могилянки, бо це суперечитиме чинному законодавству. Ідея відправляється на доопрацювання.

Advertisements

7 thoughts on “Вирок та помилування Даші Степаненко

    1. Дякую, виправив. Вочевидь, я не зовсім правильно його зрозумів, хоча він декілька разів наголошував, що це адекватне покарання. Ну, гаразд, відтак Академія не вжила жодних санкцій проти неї… Ех, а все ж таки. корпоративну слід було розірвати!

      1. я таки довіряю своїм вухам, і чула про розірвання – видно, там ще якісь моменти з’явилися…

  1. За що треба було б розірвати? За те, що дала по пиці букетом міністру-українофобу? Я аплодую їй.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s