Cover Your Tracks #3

Наш сьогоднішній вечір присвячений The Beatles і людям, які зробили кавери на твори цього легендарного гурту. Виконавці каверів самі по собі доволі легендарні. Бажаю приємного слухання!

Advertisements

7 thoughts on “Cover Your Tracks #3

 1. Вийшло дуже оригінально зі зміною пісні на початку! а я аж задумався, що ж це з тобою сталося, що ти поставив на початок антирелігійну пісню)
  і да, у тебе немає поста про Тимошенко і вирок суду. справляє враження, що українська політика тебе остаточно за@@@??ла)

  1. Ну, не треба таких радикальних слів, Максе. Для мене справа Тимошенко – це далеко не єдиний і не найгірший із коників сьогоднішньої влади. Прецедент є, згоден, і також певен, що цей прецедент ще не раз вилізе боком самому Януковичу. Але по факту Тимошенко вже давно не є лідером опозиції чи “демократичних сил” чи хоч як хочеш їх назви.

 2. Ще не слухав, але з приводу тривалості: ні, це абсолютно не довго. “Аеростат” – подкаст БГ – триває аж 45 хвилин і включає 8-12 пісень. Звісно, така тривалість може бути дійсно завеликою, але я думаю, що читачам цього журналу достатньо цікаво слухати твої подкасти, щоб не вважати, що лише чотири пісні – це забагато. Особисто мені чотирьох пісень навіть мало:)

  1. Як завжди, дякую за детальну відповідь! Наступного разу буде чотири треки і буду слідкувати за відвідуваністю. Можливо, згодом зроблю експеримент і буде який-небудь реально довгий випуск.

 3. Прослухав всі випуски. Теми цікаві. Технічний рівень запису на ,досить, високому рівні, для мене твій голос лунає трохи глухо ( можливо із-за апаратних проблем запису, чи мені просто треба сходити до отоларинголога). Я би радив публікувати твої аудіозаписи на майданчиках для підкастів. Цім кроком ти розшириш коло твоїх слухачів,та поперерізуєш свій блог. Як на мене 20-30 хвилин для запису буде достатньо.

  1. Дякую за поради! Щодо голосу – я в курсі, більшість ставлять таке зауваження.
   На подкасти заливатиму програму не раніше, ніж після п’ятого випуску. І наступні записи будуть трошки довші.

 4. Так, нарешті послухав.
  Нік Кейв – це чудово. Я взагалі тобі раджу послухати його альбом Murder Ballads, хоча, можливо, ти вже його чув; там є абсолютно неймовірна Henry Lee, наприклад… І даний кавер сподобався, да.

  Оззі теж несподівано сподобався. Ну і Yesterday – це геніально завжди 🙂

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.