Cover Your Tracks #4

Привіт вам і моя глибока вдячність! Сьогодні ми слухатимемо інструментальні кавери Девіда Гарретта, The Vitamin String Quartet, Транссибірської оркестру та Російського симфонічного оркестру під керівництвом Вольфа Гореліка. Я сподіваюся, вам сподобається ця музика наскільки ж, наскільки вона подобається мені.

Advertisements

5 thoughts on “Cover Your Tracks #4

 1. Молодець, працюєш над голосом, особливо професійною була інтонація наприкінці. Можна впевнено говорити, що принаймі рівень диктора державного радіо ти досягнув)

 2. Приєднуюсь до Макса, останній запис мені найбільш сподобався. Дуже сподобалась цікава підбірка пісень, та ігрова інтонація Дмитра.

 3. Aerials – просто вкуснятина. Дякую! Я і оригінал дуже люблю, а ця версія й правда ледь не краща…

  Хоча зазвичай Vitamin String Quartet дико примітивні і занудні 😦 Що й зрозуміло – круті й цікаві аранжування з такою швидкістю не наштампуєш. Хоча я б послухав від них кавер чогось із класичного арт-року, цікаво було б.

  Транссибірці теж красавці. Я вже думав, з такої затасканої речі нічого не можна витягти, а тут…

  Nothing Else Matters не 20, а разів сто мінімум в різних варіаціях виконували 🙂

  Ну і Последнее письмо, враховуючи, що цього тижня Бутусову 50… Наутілус – це все-таки було абсолютно щось незвичайне. Мені здається, ми ще не можемо навіть зрозуміти, ЩО вони писали (без наркотиків!) і виконували. Там і в текстах декілька пластів, і розкішна, божественна мелодика, і потрясні аранжування…

  І цей. Може, придумай якийсь джингл для свого радіо? Може, я просто звик до подкастів БГ з його традиційним джинглом, але якось “неплавно” звучить початок і занадто провисає кінець…

  1. Я думав над джинглом, але його краще було би записати самостійно, бо не хочу брати чуже (вже не говорячи про авторські права). Але як і що записувати – поки не придумав.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.