Вчена Рада: жовтень ’11

По-перше, хочу подякувати Олександру Пустовому за технічну допомогу у написанні даного матеріалу.

Основні новини із засідання:

 • Індексація стипендій.
 • Нові докторанти НаУКМА.
 • Земельні претензії до Академії.

Квіт почав засідання із жарту. Він вважає роком відновлення Академії 1991-ий, а Брюховецький – 1992-ий. Через це святкування відновлення Академії відбуватиметься впродовж цілого року, і весь цей час почесні грамоти і подяки роздаватимуться членам могилянської сім’ї частіше, ніж зазвичай. 

Новини для студентів:

 1. Відбулася кооптація ще одного члена Вченої Ради. Олександр Пустовий (магістратура історії, перший рік) став четвертим у списку представників студентства. Представником від Студколегії тепер є Олександр Кульчицький, новий в. о. Голови СК.
 2. Індексація стипендій здійснюватиметься з вересня цього навчального року – принаймні Квіт так запевняє.
 3. Квіт долучився до скарг на нав’язливий сервіс Приватбанку (впарювання додаткових карток і рахунків), він написав листа керівництву банку. Тепер представники Привату хочуть зустрітися зі студентами. Сашко Кульчицький до того ще писатиме листа зі студентськими вимогами.
 4. Прокуратурою оскаржено купівлю Академією землі у Ворзелі в 2002 році. Студенти зібрали підписи під листами до Карпачової, Януковича та Азарова. Все вийшло на добре, кому треба, дали по голові, Ворзель лишається нашим.

Питання порядку денного, яке зайняло найбільше часу, стосувалося майбутніх докторантів (а відтак і викладачів) університету. Із 6-ти кандидатів треба було обрати трьох (ці місця забезпечені держбюджетом). Найбільше голосів отримали Олена Бетлій, яка планує досліджувати історію міста Києва, Ольга Брюховецька з темою “Матеріалістична теорія візуальної культури та радянське уявне”, а також Монахова Тетяна, тема її дисертації – “Сучасні стратегії текстоутворення в українській мові”.

Презентацію сайту, як і обговорення цього питання, вирішили перенести на спеціальне засідання, до котрого можуть долучитися всі охочі. Місце і час уточнять згодом.

5 thoughts on “Вчена Рада: жовтень ’11

 1. Бетлій хіба не пішла з Могиляночки? Тільки в польско-українському центрі залишилася, наскільки я знаю.

 2. На рахунок “нав’язливого сервісу Приватбанку” – це справа кожного, і жаль, що “нав’язати” його нам (зокрема такі штуки як ощадна книжна) виявилося настільки легко.
  Щодо претензій про Ворзель, це було черговою провокацією проти і так не криштальної репутації Могилянки.
  Спасибі, що тримаєш в курсі подій =)

 3. по Привату:
  питання нагальне-як зменшити черги за картками? понятно шо вони оптимізовують роботу, але це абсурд 2 години в черзі.
  і хай телевізор з рекламою заберуть.

  • Телевізор не заберуть – їх не можна до цього примусити. А от черги – це вже питання якісного надання банком своїх послуг, тут їх штормити можна і поодинокими кляузами.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.