Вчена Рада: січень’12

Сьогодні у випуску:

 • Парочка цікавих анонсів 🙂
 • Конкурс Премії Петра Могили.
 • Звіт про динаміку підписання корпоративних угод в НаУКМА та видання дипломів.

Спочатку, традиційно, трохи загальної інформації:

  • Квіт: Затягується прийняття законопроекту про вищу освіту. Нам це вигідно.
  • Квіт: Сприятлива ситуація в уряді щодо святкування 400-ліття Академії.
  • Квіт: Вчора вийшов указ Президента про створення конституційної асамблеї, ми можемо запропонувати одну людину. Щоправда, не ясно, навіщо ця асамблея потрібна.
  • Наступного разу ми поговоримо про електронні дипломи.
  • Напівофіційна інформація: найближчим часом Вчена Рада розглядатиме зміни про повернення до виплати стипендій починаючи із 76-ти балів рейтингу.

Сьогодні було особливо багато голосувань і я мав можливість вперше бути в лічильній комісії. Половина голосувань стосувалася присудження премію імені Петра Могили. Премії було присуджено за підручники/посібники/монографії зокрема таким особам:

 1. Олександрові Дем’янчуку (соціальні науки).
 2. Миколі Глибовцю (природничі науки).
 3. Володимиру Моренцю (гуманітарні науки).

Окрім них, премію розділять їх співавтори, але чогось мені здається, що книги, за які видана премія, впізнавані для більшості є саме за вказаними вище прізвищами.

Декан по роботі зі студентами, Олександра Гуменна озвучила результати моніторингу щодо підписання корпоративних угод. Різкий спад відбувся в 2011 році, коли чимало випускників бакалаврату (194) не отримали диплому Могилянки через низькі результати, а чимало магістрів (160) – через порушення умов угоди або її фактичне непідписання.

40 thoughts on “Вчена Рада: січень’12

 1. а нікому внутрішній диплом Могилянки не потрібен. Він не виконує жодної функції, що її не виконує державний диплом. Диплом Могилянки – спосіб знімати гроші зі студентів. 300$ “благодійних внесків” (назва послуги за платіжкою) за рік = 1800$ за 6 років. Або безкоштовна робота на вуз. 1800$ навіть не вистачає на вкладку в оцінками до внутрішнього диплому Могилянки. Її видають лише за додаткову оплату.
  Тих, хто не хоче “примусовою благодійністью” займатися – залякуються відрахуванням. Як в Києві, так і у Миколаївській філії Могилянки, де нещодавно студенти подали за погрози відрахування на Могилянку до прокуратури.
  Одним словом, внутрішній диплом Могилянки – прикриття для інституціалізованого хабаря.

  • Залякують чи ні, як показало дослідження, маса людей випускаються свідомо нічого не підписавши і не плативши. Відтак навіть якщо це хабарництво, то воно цілком добровільне і все все одно впирається в успішність студента. І крім того, це ЗНАААЧНО менший хабар за середньостатистичний в будь-якому іншому виші + його можна “відпрацювати”, тобто просифонити якусь незначну долю часу в якомусь департаменті (де 1 година рахується за дві), а потім ще вписати це в резюме. Сорі, але краще б мешканці Миколаєва подавали до прокуратури на когось, хто реально порушує закон і завдає відчутної шкоди людям навколо.

 2. По-перше, “маса людей випускаються нічого не плативши” – так,я знаю таких, лише витративших купу нервів. На яких підставах вуз залякує студентів за несплату “благодійних внесків до благодійного фонду”? Це не є порушенням?
  По-друге, хабар не дуже вдале слово. Загучне. Краще сказати, що в Могилянці не має безкоштовного навчання і тому нонсенсом виглядає її постійне повторювання протилежного (на відміну від інших вузів).
  Студент може записати собі до резюме стаж оплачуваної роботи (добре,що у вас хоч зараз стипендія не 40 грн.).
  Далеко не всюди 200 щорічних годин відпрацювання записують за половину відпрацьованого часу. В Могилянці навіть існує форма дооплати студентом невідпрацьованого часу грошима.
  По-третє, дозвольте миколаївським студентам приймати власні рішення на основі фактів. Людей в ультимативній формі поставили перед фактом сплати грошей у закороткі (до звичайного строку) терміни під погрозою відрахування. Я можу зрозуміти їхні дії. Ви ні?

  • Ну, не знаю я, що там у Миколаєві, просто я в Академії не перший рік і не остання людина. Я бачив, як методистки крутять носом, бо студенти не хочуть платити, але на цьому все закінчується. Залякування – це реально загучне слово. У мене є друг, який постійно закликає всіх не підписувати корпоративні угоди, проти нього ніхто жодних репресій не застосовує.

   А щодо порівняння з іншими вишами, воно потрібне, бо 1800 доларів за 6 років – це фігня. Я нещодавно чув від колеги з Харкова, що там по 50 доларів іде за один іспит (і якщо не заплатив, то ГАРАНТОВАНО не здав). Кожна сесія це 6-8 предметів + я тут не враховую гроші за вступ, це ще кілька тисяч американських бумажок. От і порахуйте. Думаю, на фоні цього, Могилянка реально якщо не безкоштовний, то найдешевший виш країни.

 3. Ні-ні, лякають відрахуванням. Мої знайомі, що не платили, саме так це зхарактеризували. В будь-якому випадку тиск за несплату “благодійних внесків до благодійного фонду” – явище далеке від ідеальності.

  Я за чесність. Хай гроші збирають за платні послуги. Могилянка як робить – сплатіть внески – отримаєте мог.диплом міжнар. взірця. Що цей диплом має лише декоративні функції і жодних інших додаткових, порівняно з державним, ніхто не говорить.
  Квіт під час конфлікту з “дівчинкою з квітами” взагалі вразив, сказавши в ЗМІ, що функція внутрішнього могил. диплому – надання робочих місць у компаній-друзів університету. Що, типу, “дівчинка з квітами” цієї прівілеї позбавилася. Типу, роботодавець буде вимагати оте яскраве великоформатне “нєчто” в обов’язковому порядку? Що це за відмазки? Смішно. Та й вакансії “компанії-друзі” пропонують хіба в сфері економіки та права, що складає 20% від загального обсягу спеціальностей Могилянки.

  • Взагалі-то дівчинка – тупа, бо вона сама корпоративну угоду розірвала на публіку в 1-217, щоби повийо*** (я особисто це бачив і матеріал для радіо про це робив), а Квіт (до речі, всупереч позиції багатьох могилянців) наполягав до останнього, щоб у неї нічого не забирали.

   Але то вже інша тема.

   Що ж до “диплому міжнародного зразка”, ще раз підсумую: в Могилянці у кожного є можливість його не здобувати і нічого додатково не платити. Так, методистки деканатів будуть поводитися менш привітно, але відрахувати нікого за несплату не можуть ЮРИДИЧНО.

   До слова, частина грошей із цих внесків іде на студентські проекти і в останні роки цих грошей стало помітно менше, тобто багато людей їх не сплачує і я щось не бачу масових відрахувань. Може це в Миколаєві якісь придурки в деканат влаштувалися працювати? То гнати їх в шию поганою мітлою. Якщо факти залякування були, то слід в першу чергу було звернутися до студсамоврядування або до того ж навіть Квіта.

   Вибачайте, якщо складається враження, що я вашу інформацію про залякування повз вуха пропускаю, але просто я не розумію, чого коли в Могилянці студентів просять дати гроші у фонд, люди викликають армію, а коли в кульку, нархозі та багатьох інших вишах хабарництво стоїть на конвеєрі (часто навіть “натурою”), то це так і треба і там ніхто за червоні прапори не хапається. Я звик вичищати свою квартиру починаючи із найбруднішого кутка.

   • Хлопче, ми з вами з одного вузу. Я не стороння людина.
    Отримати без сплати благодійних внесків “диплом міжнародного зразка” не можна. Нікому з моїх знайомих “несплачувальників” його не дали. Але справа не в тому. Справа в тому, що внутрішній могилянський диплом міжнародного зразка нікому не потрібен, бо не має функцій відмінних від функцій держ. диплому. Про це а Могилянці замовчують.
    Якщо все так чудово, то чи можна повернути внут.мог.дипломи між.зразка і забрати за платіжками власні кошти?
    В Миколаєвській Могилянці (але там є певна специфіка) керівництво вузу (не методисти) встановило на цей рік занадто короткі від звичайного строки сплати грошей, погрожуючи відрахуваннями. Мета – вузу треба на шось там гроші і швидко. Якщо цікавитесь деталями – погугліть – на цю тему були гучні статті в ЗМІ.

    • …і якщо ми з одного ВИШУ, то може ваша ласка буде хоча б сказати з якого ви факультету і року навчання? Ви ж не боїтеся, що я про вас доповім Моргунцю? 🙂

     • Я вже не з студентсва. Слово “Виш“ – до речі, груба помилка. Кафедру філології на вас. ) Без образ.

     • Цілком ясно, що ви з Могилянкою маєте десь такий же зв’язок, як я із державою Монако. Я зрозумів, що ви – проплачений троль і тепер все, що ви можете робити, це робити вигляд, ніби я щось не ясно пояснив, я пояснив все дуже чітко і ясно. Перечитайте.

      Щодо Квіта – я з ним мінімум раз на тиждень бачуся, повірте, я знаю, що і коли і з якого приводу казав.

      І щодо “виш” – вам треба почитати бодай якусь базову літературу з мови.

     • Смішно.Все так смішно. Заспокойтеся.
      “Цілком ясно, що ви з Могилянкою маєте десь такий же зв’язок, як я із державою Монако“. – на основі яких фактів ви робите такі висновки?
      “Я зрозумів, що ви – проплачений троль“ – ви параноїк?
      “ніби я щось не ясно пояснив, я пояснив все дуже чітко і ясно” – ви сказали, що поясните для чого потрібен внутрішній могилянський диплом і не пояснили. Перечитайте.
      Для чого потрібен внутрішній диплом Могилянки зі слів Квіта (розписано вище) – інформація ЗМІ, що Квіт надав під час “вибриків” дівчини з квітами. Шукати лінк?
      “Виш” – суржикове – так вчила кафедра філології Могилянки. Мені це слово там зарахували, як помилку.

 4. До того ж, до вашого порівняння з іншими вузами і їх хабарями, викладачі Могилянки отримують 0 грн. 0 коп. з “ примусово благодійних” студентських внесків. Викладачі Могилянки навіть за контрактників отримують “1,5 копійки” надбавки. Спитайте викладачів і вони вам розкажуть, що зарплатню за роботу в НаУКМА отримують виключно від “великого і страшного” Табачника.

  • Дякую, капітане Очевидність, за оголошення факту, який я ніде під сумнів не ставив. А тепер давайте ще поговоримо про стан туалетів в 3-ьому корпусі, підготовчі курси пана Опанасюка та екологіічний стан у Прикарпатті – десь така логіка вашого викладу. Ніби починали говорити про “велику і страшну” Могилянку, яка палкою вибиває гроші зі студентів, а тут вже і Дашу приплітаєте, і Табачника, і зарплати викладачів (до чого всі ці люди?). Гроші йдуть на ремонти і проекти і частина їх виділяється на проекти студентів.

   Ви взагалі викладач, студент чи аспірант? Було б непогано хоч приблизно уявляти, з ким я розмовляю.

   • Не розумію.
    Ви кажете – “А щодо порівняння з іншими вишами, воно потрібне, бо 1800 доларів за 6 років – це фігня. Я нещодавно чув від колеги з Харкова, що там по 50 доларів іде за один іспит (і якщо не заплатив, то ГАРАНТОВАНО не здав)… ” – Я апелюю, що на відміну від Харкова в Могилянці з 1800 $ викладачам нічого не дістається.
    Що тут не логічного?

    • Ну у вас і логіка! Я шалєю…

     Моделюємо… У вас є три альтернативи:

     1. заплатити 1800, отримати нормальну освіту, диплом державного зразка + непотрібну (на вашу думку) бумажку з красивого картону.

     2. заплатити 0, отримати нормальну освіту і диплом державного зразка.

     3. заплатити, скажімо, 7000, отримати таку собі освіту і диплом державного зразка.

     Вніманіє, вопрос: яка в чорта триста років нафік усім різниця, кому підуть гроші, які ви заплатите? Вам буде легше, що з вас зідрали бєшену суму, якщо вона піде бідненьким викладачам? Мені ні. Я мислю інакше, я вважаю, що викладачів-хабарників на ліхтарях вішати треба.

     Окрім того, в Могилянці є вибір між першим і другим варіантом.

     Якщо бумажка з красивого картону вам не потрібна – не платіть за неї! Ви все одно отримаєте диплом держзразка. Будь-який справжній могилянець це розуміє.

     Якщо ви вже сплатили і забрали бумажку, а мати її не хочете – то треба було задавати питання до вступу чи в перші дні після нього. Треба було прочитати умови отримання могилянського диплому. Взагалі, юридичні документи слід читати, особливо якщо вам вже стукнуло 16 і ви отримали паспорт. Крім того, в Академії маса людей (подібних до мене), які вам пояснять, що таке могилянський диплом і чи треба за нього платити.

     • Чого ви так дратуєтеся? Меньше емоцій, юначе.
      Поясніть, про “бумажку”, бо поки не пояснили.
      Вище мною наведено пояснення ректора Квіта. Ваше пояснення безперечно авторитетніше.
      Тільки що мною вивчено корпоративну угоду. Усе набагато цікавіше. Ви її читали?

   • В мене просто забагато інформації, а так, вона (інформація) лише аргументована відповідь на ваші відповіді. Які алогізми ви тут бачите? Конкретніше?
    Дратувати вас – не моя мета.
    Ми ж випускники “демократичного вузу”, тобто не обов’язково маємо висловлюватися в одному руслі, чи не так? )

     • ? Демократичність – це коли всі думають, говорять однаково і не поважають аргументовану думку іншого?

     • Та ні, демократичність – це коли людина вільна у виборі роботи. Наприклад, вона може працювати “штучним могилянцем”… сидіти під стінами циркулярного корпусу і заявляти, що вона виступає на захист своєї колеги – Даші Степаненко… Або такий спеціаліст може писати на блогах інших людей про репресії лютої адміністрації паганого-паганого університету проти своїх студентів.

     • Хлопче, а ви можете те саме, але без емоцій? Нічого не зрозуміло.
      Навчіться апелювати до фактів, не переходити на особистості. Ви ж на журналіста вчитеся. Це ж професійна якість.
      Купа вами сказаних епітетів, метафор не має нічого спільного з моєю точкою зору.

     • Де тут метафори? Так, вам таки варто пройти курс української мови хоча би на наших підготовчих курсах, щоби дізнатися, що означає це слово.

      І до чого тут “ваша точка зору”, мої слова мають дуже багато спільного з фактами – от і все.

     • Заспокойтеся, будь ласка. Тропи – хай буде. Ви вживаете забагато тропів. Це не по-журналістски.
      “І до чого тут “ваша точка зору”, мої слова мають дуже багато спільного з фактами – от і все” – ви вважаєте, що це факт? 🙂
      Перечитайте корпоративну угоду, де зазначено, що сплата благодійних внесків є обов’язковою і, відповідно, треба зовсім по іншому було вибудовувати нашу дискусію.
      Повторю, нічого особистого, моєю метою не вас образити. Подискутувати – так, але ви емоційний і переходите на особистості, ображаєте мене, тобто для дискусій не найкращі.

     • Шановне m, до цього моменту я на особисте не переходив. Це раз.

      Я читав корпоративну угоду і жодного разу тут не сперечався, що для отримання внутрішньомогилянського диплому потрібно сплатити внесок. Це два.

      Я не бачу сенсу пояснювати, навіщо внутрішній диплом потрібен – я не є офіційним представником Академії. Особисто у мене, як і у 90% моїх друзів, з отриманням цієї бумажки проблем взагалі ніяких не було. Наприклад, я не витратив на неї нічого, крім початкового внеску. І так, надалі прошу цитувати з посиланнями. Це три.

      Мене чотири різні викладачів кафедри філології вчили, що “виш” – це правильно. Це чотири.

      Це блог і це мій блог. До твого відома блог і журналістська стаття – це трохи різні способи викладу своїх думок. Хочеш почитати журналістський матеріал – для тебе є рубрика “Публікації”. Це п’ять.

      Те, що ти троль, очевидно зі слів про “демократичний вуз” – так ніхто в Могилянці, окрім хіба що Квіта, не говорить (або тих людей, які про Могилянку знають переважно по статейках в ЗМІ). Також з того, що ти ніяк не зреагував/ла на “Моргунця” і побоявся/лась назвати навіть свої спеціальність і рік навчання. Крім того, ти говориш мені прокоментувати щось, що я вже двічі коментував (враження, що ти просто не слідкуєш за моїми репліками), і звинувачуєш у надмірному використанні тропів, метафор та надмірній емоційності на рівному місці. Це шість.

      Питання?

 5. Привіт ще раз! Я залишилася без внутрішнього магістерського диплому Могилянки, тому що не сплатила і не відпрацювала годин за 2й рік магістерки. За 1й рік я сплатила 2500 грн. зразу при вступі (у 2009 році), тому що боялась, що інакше мене не зарахують. Але я не хотіла ні відпрацьовувати, ні платити за другий рік магістерки, тому і не маю цього диплому.

  Я за те, щоб студенти знали, що благодійні внески і відпрацювання – добровільні, і щоб, якщо вони відмовляться їх сплачувати, їм за це нічого не було. На мою думку, потрібно змінити підхід до пояснення благодійних внесків тим, хто вступає на бакалаврат і магістерку. Зараз це подається як обов’язкова умова, а треба відкрито говорити, що це необов’язково.

  У цьому випадку менше студентів, можливо, будуть відпрацьовувати, але свобода вибору студента важливіша.

 6. 1. “ви – проплачений троль, “штучний могилянець etc” – це є особисте.
  2. “в Академії маса людей (подібних до мене), які вам пояснять, що таке могилянський диплом і чи треба за нього платити“ + пізніше “Я не бачу сенсу пояснювати, навіщо внутрішній диплом потрібен – я не є офіційним представником Академії”. ???
  3. Альтернативні до вас могилянці, залінковані :
  а). http://philosofff.livejournal.com/331208.html
  б). http://ser43.livejournal.com/102086.html. Там є про педагогічність Моренця.
  Незалінкованих ще більше.
  4.“демократичний вуз” – так ніхто в Могилянці, окрім хіба що Квіта, не говорить”. а). Назва ректором вузу “демократичним” не достатня, щоб до цього апелювати. Я його інтерв’ю у ЗМІ читаю. б). Могилянка – не демократичний вуз?
  5. швидкочитання не лише моя провина, а й ваша “(враження, що ти просто не слідкуєш за моїми репліками)” – у мене те саме враження. Це особливість інтернето читання.
  6. Юначе, ви так на мене реагуєте, а що буде, як піти у великий інтернет? Ви хоч раз читали “що” пишуть про Могилянку всюди Очі на лоба вилазять. І як, навіть, недурна нетроль аудиторія “Дзеркала тижня” з Могилянки кепкує?

  • 1. Це констатація факту.
   2. ??? до твого “???” іншими словами: шо не ясно в цьому?
   3. Ти не могилянець, бо Моренця Моргунцем ніхто ніколи не називав. 😉 бо він не підморгує.
   4. а. Ну от ще один доказ, що ти не могилянець, якщо про КМА тільки зі ЗМІ знаєш 🙂 б. Не передьоргуй, троль.
   5. Я відповідаю на поставлені запитання і говорю по темі, а не про все одразу.
   6. “Юначе”, досить сприймати мене як людину, яка взагалі далі своєї пошти в Інтернеті ніде не була. Я називаю вас тролем саме тому, що ваша риторика відсотків едак на 99 подібна до всякого бруду, який зливають на Академію.

   • Дмитре, ось ви знову лише з особистим розбираєтеся, а мной було наголошено, що цікавить, щоб ви пояснили для чого потрібен внутрішній диплом Могилянки, як обіцяли спочатку (ще раз повторю на біс ваші слова): “в Академії маса людей (подібних до мене), які вам пояснять, що таке могилянський диплом”. А потім відмовилися: “Я не бачу сенсу пояснювати, навіщо внутрішній диплом потрібен – я не є офіційним представником Академії”.
    Та за увесь той час, що я з вами спілкуюся, мною була прочитана власна корпор. угода, потім на сайті НаУКМА документи, що пояснюють навіщо треба той диплом + раніше читані (розповіді Квіта у ЗМІ нащо треба той диплом + оцінки інших могилянців + ситуація навколо Миколаївської філії НаУКМА і аргументи звідти взяті) – вже якась фактологічна база для того, щоб зробити власні висновки не з пустого місця, як це ви робите у відношенні до мене, а з значної кількості різних фактів і їх оцінок.
    То вже якось розібралися.

   • 1. Ви не розумієте різницю між фактами та гіпотезами, вибачте.
    2. До чого тут Моренець і що це за дитячої логіки перевірки? Студентство оновлюється і звідки мені вже знати як і кого ви там називаєте. Ви, певно, з студентської колегії, бо звичайним студентам Моренець, вибачте, якось якось байдужий.
    3. Повторю, я вже не зі студентів. І слідкую за конфліктом зі ЗМІ. Що ж тут такого? Ви майбутній журналіст і досі не розумієте, що таке конфліктні теми і як швидко вони по усіх ЗМІ розлітаються? Дядько Євген чомусь вас там вчить?
    4. Вам дати приклаи бруду на Академію? Для вашого відсоткового порівняння?
    5. “Не передьоргуй, троль”. У мене вже є моральне право (лише як аналогічна вам відповідь) схарактеризувати вас “бовдуром”?

    • Приклади тролінгу Могилянки.Щоб ви хоч порівняли, що таке тролінг, а що таке аргументована позиція. І розмова, коли одна сторона аргументує, а інша лише може відповісти: “Ти троль”.
     http://podrobnosti.ua/society/2011/10/18/798413.html
     http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Bn9q1gQNMScJ:forum.unian.net/rus/comments/444961+&cd=1&hl=ru&ct=clnk

    • У фразі “в Академії маса людей (подібних до мене), які вам пояснять, що таке могилянський диплом” не говориться, що я мав на меті пояснити навіщо він потрібен. Окей, можливо, я не так висловився… Дане речення було відповіддю на істеричні закиди, що у нас всіх примушують підписувати корпоративну угоду і взагалі не розповідають, що вона є вибірковою. Моя відповідь передбачала, що я принагідно пояснюю студентам, що її підписувати не обов’язково і що це виключно елемент корпоративної культури Академії. Чому я не збираюся пояснювати, навіщо потрібен диплом? Бо ви сиплете, як із відра, водоспадом штампів про те, що Могилянка вибиває зі студентів гроші, і що на цю біду взагалі немає ніякої ради, а відтак вочевидь очікуєте почути, щось на кшталт, що “диплом КМА – це нікому не потрібна бумажка та інструмент репресій”, для мене особисто диплом грає інакшу роль, хоча і не таку, як її охарактеризував Квіт за вашими словами.

     Шановне m, я і досі не знаю, хто ви за спеціальністю, а відтак не вам вчити мене журналістиці чи будь-чому іще. Оскільки численні попередні прохання представитися не викликали жодної реакції, а я не маю жодного бажання вислуховувати образи від анонімного троля, дискусія закривається до моменту, поки ви не будете настільки ласкаві аби представитися.

     • “істеричні закиди” – оціночне, епітет, недоречне.
      Мені було цікаво дізнатися нащо треба внутрішній диплом Могилянки (подивіться мою першу відповідь на ваш пост). І все. Це ви перейшли на офтоп – “штучних могилянців”, “тролів”, “Моргунців”.
      Мій потік на 1-ому курсі ФГН не інформували ніяк про те, що таке корпоративна угода, яку ми підписали, а сплату благодійних внесків пояснили тим, що дадуть диплом міжнародного зразка. Це була вся інформація. Адміністрації треба студентів інформувати.
      Серед моїх дипломів, сертифікатів і інших папірців є і журналістьські папірці. Так що можу вас трохи “построїти” на предмет доречної лексики.
      “для мене особисто диплом грає інакшу роль” – якщо це не зачіпає вас якось, то яку? Проста цікавість.

     • Знаєте 3-є правило інтернету про інтернет анонімність? Не хочете анонімів – ставте в налаштуваннях блогу реєстрацію для коментування свого блогу. Колись і мене шокувала будь-яка критика на мої висловлювання, але з досвідом ти розумієш і приймаєш правила інтернету. Бо вони доречні. Інтернет філософія – дуже цікава тема для вивчення.

     • Чувак, шо ти мені намагаєшся довести? Ти зараз взагалі відхилився від основної теми (і робив це вже рази чотири) і типу намагаєшся мене навчити чи то журналістиці, чи то блогерству. Дякую, у мене досвід в обох сферах трошки більший, ніж ти собі уявляєш. Піди спочатку навчися сам, скажімо, спілкуватися із методистками деканату і своїм старостою, щоби для тебе отримання могилянського диплому не було настільки проблемним і дорогим, якщо ти звісно хоч один рік вчився в Академії (в чому я маю глибокий сумнів і ти не дуже поспішаєш цей сумнів спростувати, відтак чи то боїшся мене, чи то я правий і ти троль).

      Насправді, я дуже тобі вдячний за таку кількість хітів надану моєму блогові, але я вже не бачу в цій дискусії жодного сенсу.

      Ти говорив про залякування, окей, я сподіваюся, якщо вони мали місце бути, то винуватців покарано.
      Ти говорив, що в Могилянці ніхто нікому не говорить про вибірковий характер диплому, окей, я вважаю цю проблему значно перебільшеною.
      Ти говорив, що я бовдур і що я не знаю “правил Інтернету” (доволі абсурдне поняття), але при цьому продовжуєш читати дану сторінку і щось мені доводити. Алогічно.

      Є ще питання?

     • У мене таке враження, що це ви мене, Дмитре, тролите. Ніби все ж вже сказано. 🙂

     • Повторю востаннє, бо трохи набридли.
      1). Перечитайте уважно хто відхилився від теми і почав про “проплаченого троля”, “несправжніх могилянців” і ”Моргунців”.
      2). Ви вважаєте, що ваш блог усім потрібен, а ви центр інтернету? То де мені гроші, як “проплаченому тролю” отримати за спілкування з таким VIP, як ви?) Підкажіть
      2). Не знаю, як довго ви користуєтеся інтернетом, але реагуєте, як типовий нуб (=новачок). А ще детальніше, таких як ви називають в інтернеті “піонерами”.
      3). В інтернеті є свої правила (“правила інтернету” введіть в пошук), своя філософія, свої “Біблії”, за цією темою пишуть захоплюючі наукові книжки та захищають наук. роботи). Якщо ви нічого про це не чули – то шо я можу тут сказати.
      4). В чергове повторюю – методист кафедри не надав інформації про внутрішній могилянський диплом (хоча методист до мене і добре ставився), той самий методист залякував моїх друзів відрахуванням (методиста не покарано), про залякування відрахуванням інших студентів також говорять (ще раз наводжу вам лише кілька посилань на записи у блогах студентів Могилянки 1). http://philosofff.livejournal.com/331208.html
      2). http://ser43.livejournal.com/102086.html.
      Про погрози відрахування за несплату в Миколаївській філії Могилянки http://www.pn.mk.ua/news/48475.html
      Прощавайте. Щасти.

 7. А загалом, мене цікавить пункт 2 про те для чого потрібен внутрішній могилянський диплом, але ви вже не будете це коментувати.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.