Декілька моїх постійних читачів в різній формі натякали, що мені варто було би якось прокоментувати ситуацію навколо порновиставки, яку на території Могилянки ще в п’ятницю закрив Сергій Квіт. Спеціально для них спробую максимально чітко… 

1. Я не розумію того шуму, який здійняли блогери навколо цієї виставки. Ну ще одна, стопіцота скандальна акція наших ліваків. І шо?

2. Якщо про виставку судити по зразках “картин” з Інтернету, то я думаю, що Квіт правий і це не навіть порно, це таки дійсно “лайно”. Для тих, хто вважає, що я не є достатньо освіченим в “мистецтві”, щоби щось про нього казати, то я не вважаю, що мистецтво має бути зрозумілим виключно купці богемних ідіотів, які цілодобово тільки те і роблять, що “рвуть шаблони” (шаблони всі порвалися, тепер вже рвуть здоровий глузд).

3. Щодо порнографії, я в цілому проти неї в публічному просторі (та і в приватному теж, але це вже індивідуальне питання). Покази гей-порно та оця виставка – це реально ті епізоди, коли лівацька істерична тяга до руйнування табу виходить за межі здорового глузду. Це моя особиста думка і мені дуже шкода, що цінності цноти і благопристойності тепер здаються всім навколо якимсь анахронічним брєдом.

4. Але навіть питання моралі відступають на другий план, коли йдеться про репутацію Академії. Особисто я розумію, що ця виставка – це в першу чергу чудовий козир для всякого роду Табачників та інших “шанувальників” нашого закладу. Це ще один привід сказати, що у нас не університет, а… (потрібне підкреслити) лгбт-бордель, гніздо радикального націоналізму, розсадник сектанства, ваш варіант. Врешті-решт, я розумію, що за найгіршого розкладу Квіт буде віддуватися перед державою та суспільством, а не діточки, які вирішили подивитися порно у підвальчику.

5. І так, вибачте мою загальмованість. Коментувати не хотів до цього часу, бо на вихідних зрозумів: мою думку люди настільки прив’язують до офіційної позиції адміністрації Академії, ніби мало не у мене ці думки народжуються першими. Це не так, шановні.

Advertisements