Радий представити вам найсвіжіший випуск новин Могилянської школи журналістики. Тема випуску – день Св. Валентина, але не думайте, що там самі лише соплі!

Дуже дякую Владиславу Бурбелі, завдяки зусиллям і талантам якого стала можливою моя політична рубрика 🙂 Дякую Ярополку Бриниху за співпрацю у нашому новому науковому сюжеті! І, Палич, викладачі неправі про ондатрову шапку і всьо такоє – сюжет, може, не найдинамічніший, але доволі цікавий і монтаж хороший!

До речі, я також не згоден з нашими критиками щодо сюжету, в якому нібито найкраща постановка кадру – з того сюжету (його я не називатиму зараз) я пам’ятаю буквально тільки тему та ім’я автора. А от найкращий, на мою думку, сюжет – це робота Маргарити Чорнокондратенко та Сашка Шпигунова. Просто шикарна робота!

UPD: думаю, нашу роботу вже відзначили як паршиву достатньо багато людей. Головна причина – трабли зі звуком та абсолютно негодяща начитка ведучих (що, звісно, не є цілковито їх виною). Чесно, мені шкода мій політаналітичнотрешовий дебют. Деякі люди до нього навіть не додивляються, попри всі хвалебні слова викладачів. Колеги, якщо хтось мене читає, нам треба уважніше ставитися до технічних моментів!

Advertisements