JS Diaries. Day 105. Serious News

Радий представити вам найсвіжіший випуск новин Могилянської школи журналістики. Тема випуску – день Св. Валентина, але не думайте, що там самі лише соплі!

Дуже дякую Владиславу Бурбелі, завдяки зусиллям і талантам якого стала можливою моя політична рубрика 🙂 Дякую Ярополку Бриниху за співпрацю у нашому новому науковому сюжеті! І, Палич, викладачі неправі про ондатрову шапку і всьо такоє – сюжет, може, не найдинамічніший, але доволі цікавий і монтаж хороший!

До речі, я також не згоден з нашими критиками щодо сюжету, в якому нібито найкраща постановка кадру – з того сюжету (його я не називатиму зараз) я пам’ятаю буквально тільки тему та ім’я автора. А от найкращий, на мою думку, сюжет – це робота Маргарити Чорнокондратенко та Сашка Шпигунова. Просто шикарна робота!

UPD: думаю, нашу роботу вже відзначили як паршиву достатньо багато людей. Головна причина – трабли зі звуком та абсолютно негодяща начитка ведучих (що, звісно, не є цілковито їх виною). Чесно, мені шкода мій політаналітичнотрешовий дебют. Деякі люди до нього навіть не додивляються, попри всі хвалебні слова викладачів. Колеги, якщо хтось мене читає, нам треба уважніше ставитися до технічних моментів!

6 thoughts on “JS Diaries. Day 105. Serious News

  1. якісь постійні фейли зі звуком. мікрофон ведучого не працював; звукові доріжки різних кадрів не зведені до єдиного рівня гучності, тому звук скаче від майже не чутного до “крику” ведучої.
    пс. в якій програмі монтуєте?

    • В Едіусі. Так, щодо звуку згоден. Я за всім не слідкував, але тут імовірно завтик звукорежисера, оскільки я сумніваюся, що всі ми одночасно напартачили зі звуком в самих сюжетах.

  2. Непогано, але зі звуком та звуковими доріжками є проблеми. Щодо ведучих – поведінка, міміка і вимова трішки театральна, є над чим працювати, дівчина зокрема забагато посміхається, що не в тему для формату новин.

    Діма, ти молодець, що так по-оригінальному підійшов до такого рутинного завдання, як ретрансляція “серйозних” новин. Втім, мені здається, що тобі було б краще вести якусь свою авторську програму, адже у цьому випуску фокус уваги плавно зміщається з новин на твою особу( типу “Окна” з Дмитром Прокопчуком). Це не є погано, просто це твоя специфіка. А для новин треба бути сірішим як людина. імхо.але загалом, все-одно непогано і на рівні!

    • Твоя думка збігається з думкою режисера з каналу СТБ. Зокрема, дійсно мої “новини” не є новинами, це стиль журналу. А щодо ведучих, Ірцю як раз хвалили, але зазначили, що в цілому діалоги ведучих трошки фальшиві.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.