Victory! Zavtra.ua

Я переміг.

Якщо вірити організаторам, нас таких лише 9-ро… з 1859-ти, які подалися на цей конкурс.

EDIT: Перепрошую, насправді, переможців аж 320. 9 із них – могилянці, серед яких я маю найвищий рейтинг.

14 thoughts on “Victory! Zavtra.ua

   • класс! молодец! вот как люди про єти конкурсі узнают? явсегда узнаю про них де-то через месяц после оглашения победителей)

    • Я подключен ко многим рассылкам + у меня есть сеть сообщников-информаторов 🙂 Только одна моя девушка присылает мне, по меньшей мере, одно-два предложения к участию в каком-то конкурсе/тренинге/конференции/стажировке/тощо каждый месяц. И я все время расстраиваюсь, поскольку во многих не успеваю принимать участия 🙂

     • Для начала, можно зайти на сайт Відділу міжнародної співпраці. Также стоит зайти на Studnews и подписаться на рассылки обоих сайтов. Есть еще аналогичный сайт Гуртом. Для первичного разочарования этих трех с головой хватает, хотя они носят несколько сезонный характер.

      Важны личные связи с активными (неканцелярскими) преподами, которые работают в интересных для тебя сферах. Эти будут присылать реже, менее системно, но метче… если, конечно, такие люди есть у тебя на горизонте.

      Массу остального, менее формального, но не менее эксклюзивного можно получить из рук друзей, которые имеют отношение к общественным и студенческим организациям, тут все завязано, в равной степени, на личных отношениях и опыте предыдущей совместной деятельности.

  • Чесно, Максе, гадки не маю, чому вони мене взяли. Моя наукова робота теоретична і потребує подальшої розробки. В третьому турі я був таким, яким я є зазвичай – вставляв якісь недоречні жарти, авторитаризував владу в групі, коли випадала нагода, і навіть засинав, коли нам давали “вільний час”. У мене, здається, нова мрія – дізнатися їх власний “портрет” стипендіата і чим обгрунтовані його риси… та і подивитися на інших вісьмох обранців надзвичайно цікаво.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.