Американці в Могилянці

Сьогодні моя рідна кафедра політології Могилянки вручила дипломи магістра з відзнакою двом американським студентам.

Нагадаю, що принаймні в деяких університетах США умовою вступу на певні навчальні програми є закінчення навчального курсу в іншій країні. Та і поняття про студентство на заході трошки відмінне від нашого. Люди вчаться довше, перед вступом до універу часто працюють кілька років, а на момент вступу нерідко вже мають власний бізнес або якусь кар’єру. Наприклад, наші американські колеги працюють в уряді США суперсікрєтними шпіонами 🙂

А якщо серйозно, то я таки відчуваю гордість за нашу кафедру, бо те, що ці люди приїхали не будь-куди, а саме до нас, витерпіли лекції Голіченко, не злякалися українських реалій, фотографувалися і святкували разом з рештою наших випускників – це хороший показник, що ми чогось варті і підтвердження того, що у нас одна з кращих в країні кафедр політології.

Advertisements

6 thoughts on “Американці в Могилянці

 1. Дима, они не суперсекретные шпионы, а военнослужащие Армии США, Анжела нам рассказывала, почему они здесь. На гостевой лекции по “Гендеру и политике”.

  Так вот, у них в армии есть обязательное условие для дальнейшего повышения то ли в звании, то ли в должности – закончить магистратуру где-то за границей.

 2. Кстати, я не берусь утвержать точно что-то (магистрам-2011 виднее), но по-моему третий чувак забил и уехал в Америку как раз из-за долбоебизма системы. Я знаю, что ему Кирсенко-Балабушевич поставили незачёт в летнем триме 1 курса. Абсолютно никому нахер не нужный курс на магистратуре политологии, имхо.

    1. Не знаю, может как-то и разрулили. По крайней мере, такая тема была, я тогда как раз был в кабинете Демона, когда он с Амели обсуждали, что у американца незарах по Кирсенку и что с этим делать.

     В любом случае, я думаю, что он свалил именно из-за системы в целом, задолбался в ней вариться.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s