Хороший вітчизняний виробник

Купив собі дві пари взуття броварської фірми “Faber” та тепле пальто куренівського “Дому Сонця“. Підтримую, так би мовити, вітчизняного (Київського!) виробника.

Втім, патріотизму тут мінімум. “Фаберівські” черевики купую собі вже років 5 чи 6, бо нормальні. Повірте, не гірші анітрохи за те, що можна знайти в “італійських” бутіках. І літні, і зимові носяться добре, щонайменше, два роки, а з мінімальним ремонтом – три-чотири. Лише на одній парі у мене частково зірвало застібки. А от дірок в жодному не було. При цьому ціна за зимові – 700 гривень.  Дивно тільки, що в Києві продаються вони лише на одній точці, хоча, скажімо, в Одесі на “7-му кілометрі” у них три точки і ще одна в місті.

На пальто натрапив випадково, але воно класне на вигляд і дійсно дуже тепле. Поки казати про його витривалість не буду, бо зовсім небагато ходив, але сподіваюся, що куренівські працюють не гірше за броварських. Якщо їм вірити, то “Дім Сонця” працює з 1994 року, а значить, вони якось протрималися на ринку ці 18 років, а значить, що у них вже є якісь більш-менш постійні покупці, а значить якість у них на пристойному рівні.

Якщо чесно, у мене зараз досить ірраціональна позиція, бо для мене вкрай важко уявити, що в Україні може вироблятися щось іще, окрім хліба, мінералки і молочних виробів. І все ж таки, дуже хочу вірити, що наш виробник може бути успішним. Можете сприймати це за рекламу 🙂

Advertisements

One thought on “Хороший вітчизняний виробник

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.