Дамітріанство рекламує іще один хороший блог!

Мій спільник Поліглот знає про Київ більше, мабуть, за будь-кого.

В нашому місті більше таємниць, ніж здається

Коли я кажу, що блог Андрія про невідомий Київ, то це дійсно так. Це вам не якісь давно забуті факти зі шкільної програми про речі, які сьогодні вже нікого не торкаються. Те, що розкаже вам Андрій, навряд чи взагалі описане бодай в одному підручнику з історії.

Це блог про місця, які зовсім поруч, повз які ми часто проходимо і навіть не здогадуємося, які нетривіальні люди жили мало не по сусідству з нами, або скільки всього цікавого може ховатися під отією непримітною решіткою. Наше місто було вельми неабияк поруйноване внаслідок першої половини ХХ ст., а потім забудовано неясно якими дурницями, тож скоро кияни забули, що у нас була повноцінна фортеця або що старий коричнюватий будиночок на вулиці Січових Стрільців занесено в Британську енциклопедію архітектури. Мій друг розповість вам про сотню місць, в які варто хоча би просто прогулятися і на мить зазирнути.

І ще одне, звісно, за ЖЖ-шкою Андрія варто слідкувати, але давайте спробуємо всі разом переконати його переїхати на Вордпрес, щоби підписатися на нього через пошту! 😉

Advertisements