Вчена Рада: лютий ’13

У цьому випуску:

 • Могилянка претендуватиме на Гостинний двір.
 • Колегіуми юридично відірвуться від Академії.
 • Імовірність навчання по суботах повертається.

Квіт розпочав засідання із вручення нагород. Центр молекулярних і клітинних досліджень отримав подяку за наукові досягнення впродовж 10 років роботи.

Присвоєно вчене звання доцента кафедри фінансів Тетяні Буй та Олені Прімєровій.

Також відбулося вручення нагород за міжнародні публікації, які згадувалися минулого разу.

Минулого тижня відбулося засідання Довірчої ради НаУКМА, на якому було прийнято рішення про звернення до Київради з проханням про передачу Гостинного двору Могилянці. “Архітектура Гостинного двору ідеально підходить для бібліотеки”, – зазначив Квіт. Проте Сергій Миронович також уточнив, що ця боротьба простою і швидкою не буде. З іншого боку, Могилянка не може лишатися осторонь таких ситуацій прямо під власними стінами. Нагадаю, що внаслідок акцій на захист Гостинного двору декілька студентів Могилянки потрапили до лікарень та відділків міліції.

За (безсенсовним) українським законодавством державний університет не може бути засновником юридичних осіб. Із нашими чотирма колегіумами можуть виникнути проблеми, оскільки в їх документах КМА згадується як один із засновників. Такий стан речей потребує переформулювання співпраці між Академією та колегіумами, але оскільки ми вже маємо ЗНО, зміни носитимуть радше формальний характер.

У зв’язку з тим, що сесія припадає на травневі свята і з сесійного тижня випадає 3 дні, перед Ученою Радою стоїть складна дилема. Чи буде внесено зміни до графіку навчання – стане відомо після наступного засідання Вченої Ради у березні. Поки що є реальна загроза навчання по суботах, але ідею “перенесення” (читай: скасування) ТСР одразу відкинув Моренець.

Решта питань були технічними.

5 thoughts on “Вчена Рада: лютий ’13

 1. дивовижне відчуття – 5 років тому вступаючи з другом ми фантазували про майбутню Могилянку і мріли, що Гостинний Двір теж буде в складі її ансамблю!

   • А я и сейчас об этом мечтаю. Другое дело, что хрен нам, а не ГД, пока не порешаем свои собственные проблемы с финансированием. Пора уже переходить на самообеспечение.

    • На 2,5 миллиона государственных грн у нас приходится лишь около 150 тысяч грн из негосударственных источников. Так что с самообеспечением будет нелегко.

 2. “загроза навчання по суботах” – третину бакалаврату ФЕН вчився по суботах (а дехто й по неділях, і таке траплялося). так що нас уже таким не налякати)))

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.