Найважливіше на порядку денному:

  • Не дуже смішна юридична колізія з податковими деклараціями.
  • Утворення Фонду ім. Зиновія Квіта.
  • Конкурс на заміщення посади завідувача кафедри Школи охорони здоров’я (ШОЗ).

Затверджено положення майбутнього Фонду ім. Зиновія Квіта. Цей фонд буде накопичувати гроші і щороку виділяти благодійну суму дослідникам проблем української мови або на громадську діяльність, спрямовану на розвиток української мови. Зиновій Квіт довгий час збирав кошти для створення цього фонду, нині цей фонд стартує під патронатом НаУКМА.

На конкурс на голову ШОЗ було подано документи лише Ніни Чалої, яку Вчена Рада і обрала, хоча, наскільки я зрозумів, єдина кандидатура отримала підтримку лише третини своєї кафедри. Проте, за словами Світлани Оксамитної, проблема з ШОЗ полягає в тому, що кафедра фактичо два роки була без завідувача і це дуже добре, що пані Ніна зголосилася зайнятися адміністративною роботою.

Тетяні Карнаух, що з кафедри галузевих правових наук, присвоєно звання доцента.

Микола Глибовець отримає якусь премію за якусь публікацію про ІТ-технології.

Вперше я добряче посміявся над розповіддю юриста… хоча жарт, насправді, сумний…

За словами пані Сироткіної, всі посадові особи, які отримують зарплати із держбюджету, повинні подавати декларації про доходи. Я не юрист, але це маразм, більшість людей, які мають державні зарплати, не мають права отримувати зарплат деінде. Тобто єдино можлива нормальна Але це ще не самий смак. УВАГА: в національному законодавстві ВІДСУТНЄ визначення поняття “посадова особа”. Відтак посадова особа прирівнюється (не знаю ким імовірно, самою Податковою) до “службових осіб”, які визначаються в Кримінальному Кодексі. Але за таких обставин, до переліку зобов’язаних подавати декларацію включаються усі працівники Академії аж до майстрів і прибиральниць. Всі ці нещасні люди мають подавати свої декларації до відділу кадрів у запакованих конвертах.

Advertisements