Право навчати дитину Біблії

Справді круте пояснення того, чому християнин має повне право водити свою дитину до недільної школи. Найцікавіше, що ключовий аргумент простий і очевидний, але забутий в силу софістичної бюрократо-формалізації нашого життя. Аби ж то люди під сумнів ставили не лише Господнє Слово!

Advertisements

4 thoughts on “Право навчати дитину Біблії

 1. Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.

  На мою думку, християни мають право вчити дітей Біблії, сатаністи – творчості ЛаВея, позитивісти – фізики. 🙂

  Не розумію якими аргументами це можна поставити під сумнів?

  1. В матеріалі за посиланням зазначається про аргументи проти.

   Вочевидь, автор цього матеріалу (як і я) часто стикається із усілякого роду гуманістами-лівими-тощо, які доводять, що не можна своїй дитині нав’язувати релігію, і вона має сама обирати у дорослому віці, після того, як ознайомиться з усіма релігіями та “науковими” аргументами проти них. Адже і стаття, яку навів ти, не говорить про право, свободу чи заборону навчати дітей.

   Звісно, тут проблема того, що ліві гуманісти сприймають всіх людей світу як потенційних PhD в гуманітарних науках, а християнство як апріорне зло… але, менше з тим, запевняю тебе, що є вдосталь людей, які не вважають, що дитину можна навчати Біблії.

   1. Аргумент відбирання в дітей свободи? Цікаво, а можна обмежувати свободу дітей курити і пхати пальці в розетку?

    Щодо того що стаття не говорить про свободу навчати дітей, то я відніс це до “вести релігійну діяльність”, хоча я й не конституційний суд, аби сказати точно. Прямо про право виховання в дітей у своєму світогляді конституція здається не пише.

    1. Ось ти й сам доходиш висновків, про які зазначає автор статті. Ліберали стверджують, що дитина має сама навчитися і мати свободу вибору, але як тоді забезпечити, щоб вона дожила до моменту, коли зможе поінформовано обрати?

     В конституції про це не говориться, бо конституцію писали люди, які вважають нашу країну повально православною, а сімейні традиції (добряче зґвалтовані радянською добою) – очевидними нормами.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s