Перш ніж щось вимагати від політиків та роботодавців, нашому народу треба подорослішати.

Країну врятують ЛИШЕ масові розстріли.

Щоби всім було ясно, пана Яценюка я не підтримую і навіть не поважаю його. Не поважаю, бо це політик, який замість розробки власного стилю, узявся копіювати стиль Тимошенко, який копіювати недоречно бодай тому, що Яценюк – чоловік, а Тимошенко – жінка. Більше того, пан Арсеній узяв від Тимошенко лише найгірше, що у неї було – надривну істеричність та вперту упевненість, що всі її вважають богинею та без її власних політичних і творчих зусиль підуть за неї голосувати. Арсеній Петрович карикатурно повторює найпровальніші провали Юлії Володимирівни, але при цьому продовжує думати, що ця карикатурність – то є велике харизматичне досягнення і цього досить, щоби оголошувати направо і наліво народні повстання.

Але… колеги, любі друзі, співвітчизники! Суцільна інтернетівська ржака на тему моркви, обзивання Яценюка кроликом Сєньою і т. п. – це тупо несерйозно. Складається враження, що вся країна морально не виросла із шостого класу галімої державної школи. Ладно ще шо всі жартують над вимовою Азарова – адже державний чиновник дійсно мав би володіти державною мовою досконало. Проте і тут така манія, ніби вимова Миколи Яновича – то найбільша проблема нашої країни. А ржака з Яценюка взагалі переходить межі нормальності. Це натуральне підтрунювання над мальчіком-очкаріком у середній школі, що ґрунтується винятково на його зовнішності. Чи заслужив Арсеній Петрович на критику? Так і дуже! але заслужив він на неї явно не тим, що у нього великі передні зуби чи вуха смішної форми.

Україна ніколи не житиме нормально, доки плаття Луї Вітон важливіше в очах українців за міжнародні угоди, доки морква важливіша за безталанність лідера опозиції, доки вимова прем’єра цікавіша за підписані ним урядові рішення.Дорослішаймо і зберігаймо пильність!

Advertisements