Морквяна епідемія

Перш ніж щось вимагати від політиків та роботодавців, нашому народу треба подорослішати.

Країну врятують ЛИШЕ масові розстріли.

Щоби всім було ясно, пана Яценюка я не підтримую і навіть не поважаю його. Не поважаю, бо це політик, який замість розробки власного стилю, узявся копіювати стиль Тимошенко, який копіювати недоречно бодай тому, що Яценюк – чоловік, а Тимошенко – жінка. Більше того, пан Арсеній узяв від Тимошенко лише найгірше, що у неї було – надривну істеричність та вперту упевненість, що всі її вважають богинею та без її власних політичних і творчих зусиль підуть за неї голосувати. Арсеній Петрович карикатурно повторює найпровальніші провали Юлії Володимирівни, але при цьому продовжує думати, що ця карикатурність – то є велике харизматичне досягнення і цього досить, щоби оголошувати направо і наліво народні повстання.

Але… колеги, любі друзі, співвітчизники! Суцільна інтернетівська ржака на тему моркви, обзивання Яценюка кроликом Сєньою і т. п. – це тупо несерйозно. Складається враження, що вся країна морально не виросла із шостого класу галімої державної школи. Ладно ще шо всі жартують над вимовою Азарова – адже державний чиновник дійсно мав би володіти державною мовою досконало. Проте і тут така манія, ніби вимова Миколи Яновича – то найбільша проблема нашої країни. А ржака з Яценюка взагалі переходить межі нормальності. Це натуральне підтрунювання над мальчіком-очкаріком у середній школі, що ґрунтується винятково на його зовнішності. Чи заслужив Арсеній Петрович на критику? Так і дуже! але заслужив він на неї явно не тим, що у нього великі передні зуби чи вуха смішної форми.

Україна ніколи не житиме нормально, доки плаття Луї Вітон важливіше в очах українців за міжнародні угоди, доки морква важливіша за безталанність лідера опозиції, доки вимова прем’єра цікавіша за підписані ним урядові рішення.Дорослішаймо і зберігаймо пильність!

Advertisements

7 thoughts on “Морквяна епідемія

 1. Ну ти ж не будеш заперечувати, що акцент на зовнішності Яценюка і тема овочів активно підігрівається професійними політманіпуляторами?

  1. Дим, при чем тут эта ЖЖ-шная история? Лихие пиарщики придумали туповатую побрякуху в “лучших традициях” школоты и используют ее против оппозиционного кандидата так, будто он действительно имеет какие-то шансы на победу и без этого морковного маразма он однозначно победит. А дебильный народ, у 60% которого за нехваткой IQ давно нужно забрать право голоса и право на использование Интернета, хавает эту баланду. И подчеркиваю еще раз: дело не в том, что мне жаль Арсения, а в том, что это продолжается уже добрых лет 7, когда людей кормят смешариками, никаким макаром не связанными с их реальными лидерскими, либо менеджерскими качествами.

   1. Дім, як ти гадаєш, прокатило б таке проти Юлії\Тягнибока\Кличка? Ні. Тому що в цих людей є харизма, і за ними стоїть сила.

    Яценюк це не лідер. Якщо він не хоче залишити те, що не для нього – йому допоможуть. Так, знущання – це тупо. Так само тупо, як і Яценюк – лідер опозиції.

    1. Я згоден, що він ніякий лідер опозиції, але якщо на те пішло, є сотні і тисячі політиків, які теж явно не на своєму місці і роль яких значно деструктивніша за роль Яценюка. Я вважаю Яценюка поганим політиком, але я також вважаю партію УДАР радше невдалим жартом, ніж партією, після виборів 2010 я не вважаю Тимошенко ані на йоту адекватним політиком, більшість членів Свободи я вважаю психічно хворими (а відтак їм місце в дурдомі, а не в Парламенті), я а ще я вважаю сам факт існування КПУ в сто разів більшим маразмом за все перелічене вище.

     І НАЙГОЛОВНІШЕ:, я не вважаю, що будь-що із переліченого вище може бути виправлено тупуватим гумором школоти. Школотівські жарти – як лайки в Інтернеті – вони нічого не вирішують, от тільки лайки теоретично іще можуть перерости в якісь змістовні обговорення, акції в реальному житті і навіть рухи, а школотівський жарт – це пук у воду. Він просто засирає і без того засратий віртуальний простір, нікого нічому не вчить і нікого не стимулює до конструктивних дій.

 2. Дуже мудро.
  При тому, що те, що останнім часом витворяє Яценюк і Ко взагалі в жодні ворота не лізе.
  Зрештою, мене особисто навчили в ранньому дитинства, що знущатися з зовнішності людини – неприпустиме хамство. А люди чомусь не вміють розрізняти хамство і епатаж.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s