Взагалі, я майже не дивлюся телевізор та і в силу своєї освіти вірю усілякого роду реаліті- або талант-шоу не більше, ніж політичним гаслам. Проте я відчуваю обов’язок написати про це відео. Закликаю усіх його переглянути і отримати естетичне задоволення.

Мужик шикарний. Дівчина теж нічого.

На YouTube, на жаль, не знайти доброго коментаря під цим роликом. Всі гуртом кинулися писати про приклади з історії, коли якісь злісні мігранти окупували іншу країну, підкорили її місцеве населення та познущалися з її високої культури. А ще завоняло конспірологічними теоріями про те, що Нігерія виділяє мільярди дєнєг на захоплення України. Ніхто не побачив таланту чорношкірих співаків, ніхто не помітив їх щирості, ніхто не розгледів докладених зусиль, ніхто не напружився скористатися власним здоровим глуздом.

Почнімо з того, дорогі мої націоналісти, що котіться ви під три чорти. Ви дебіли. І чим більше ви будете триндіти про чистоту раси, тим більше імовірності, що в нашій державі все буде тільки гірше. Я з превеликою радістю поміняв би кілька сотень тисяч вас на одного Блеза Малабу.

По-перше, це відверто тупо, це шизофренія і лицемірство. Людина з іншої цивілізації, далекої культури вивчила мову, якою у світі користується менше відсотка населення – нашу мову. Це потребує часу, енергії, врешті-решт, сміливості, а її за це гноблять! Натомість нікого не гребуть мільйони пенсіонерів, які півжиття свого прожили на ЦІЙ землі і, бачте, ані ні панімают украінскава язика! Ви, “щирі патріоти”, як давно бодай хтось із вас лаяв цих виживших із ума паразитів? У когось там коліна трусяться, що нас окупують нігерійці? Та нас уже давно окупували гомо совєтікуси! Що вже може бути гірше? Варнякати про чорних зараз, це як сидіти на шостому колі пекла і боятися, що потрапиш у чистилище.

По-друге, більшість тих, хто сюди приїздить із країн третього світу – це кращі з кращих, хто там є. Подумайте про США, туди у ХХ столітті виїхали найрозумніші мізки всієї планети. Американці цим скористалися мудро.

По-третє, мультикультурні проблеми сучасної Європи (на які посилаються всі націоналісти) викликані не талановитими співаками, а браком ефективної внутрішньої політики, спрямованої на заохочення долучення іммігрантів до культури держави, у яку іммігрант прибув.

По-четверте, я постійно говорив і говоритиму далі: у будь-яких ризиках заселення нашої країни представниками інших етносів (навіть якщо припустити, що це однозначно погано), місцеве населення винне не менше, ніж іммігранти.

Ніхто не примушує нікого щодня упиватися до поросячого визгу. Ніхто не забороняє всім нам чесно жити і допомагати одне одному замість того, щоби гризти горлянки. Ніхто не примушує наших дівчат робити аборти, ніхто нікому не забороняє починати здорові сім’ї, нормально ставитися одне до одного, піклуватися про свою родину і виростити бодай одну-дві нормальні дитини. Тіпа сорі, але це ультимативний і ЄДИНИЙ ефективний спосіб збереження свого етносу.

Ой да… вибачте, я забув! Ми ж уже вважаємо патріархальні християнські цінності ретроградською фігнею. Дійсно вибачте, продовжуйте далі виздихувати. Цю землю успадкують ті, кому вона потрібніша.

Advertisements