Вас колись спамили уривками шкільних рефератів? Мене – так. За останні місяці два я уже міг би склеїти невеличку книжку. От тільки тему вибрати складно. Найімовірніше, це буде щось про історію України…

Наприклад, коментар під моїм записом про талановитих афроукраїнських співаків:

Чи є вихід? Звісно є. Ще в липні 2008 року Уряд, правда дещо дивним чином(протокольно), схвалив Концепцію державної регіональної політики, яка розроблена на основі кращого європейського досвіду та містить перевірені на прикладі старих та нових членів ЄС ефективні інструменти регіонального розвитку.

До чого це було? В сенсі, я розумію, якби там трапилося посилання на черговий порносайт, то це теж було би безмежно тупо, але все ж таки, яким чином цей спам-бот визначив саме мій блог і саме цей запис, щоби розмістити пустопорожню фразу про нашу міждержавну бюрократію?

І це не найбрєдовіший шматок. Одну з моїх рецензій на якусь відеогру намагалися коментувати уривками із “Плачу Ярославни”! Вибачайте, видалив оригінальний спам-комент, бо їх у мене вельми велика кількість у корзині накопичилася.

Тексти цих спам-рефератів подаються абзацами, себто іноді коментарі одне одного продовжують, хоча здебільшого написані з різних адрес і ці адреси належать явно комусь за океаном. Може мене атакує діаспора? Але чого вони очікують цим добитися? Що я покаюся в своїх гріхах супроти України-неньки і буду завжди розмірковувати над долями трипільців?

Ви зрозумійте, я радий, що навіть спам у мене такий… “інтелектуальний”. Але це все… якось ненормально, правда?

Advertisements