Найцікавіше з травневої Вченої Ради Могилянки:

  • Обрано нового керівника відділу роботи зі студентами!
  • Присвоєно звання почесних професора і доктора.
  • Подарунок від компанії Скай.

Юрію Бажалу вручено посвідчення і нагрудний знак лауреата державної премії науки і техніки. Олександрі Гуменній вручено подяку від міської влади за вклад у розвиток столичної освіти. Володимиру Моренцю за організацію візиту японського вченого Мічіо Кайку вручено подяку від фонду Пінчука.

Перед Вченою Радою виступила представниця страхової компанії Скай, яка купувала техніку для гуртожитків і також вчиняла інші акти благодійності відносно наших могилянських колег. У листі президента компанії повідомлялося про передачу нового комп’ютера для могилянського психолога, який працює зі студентами.

Звання почесного професора було літературознавцю Дмитрові Наливайку. Звання почесного доктора присуджено Йоханану (Івану) Петровському-Штерну. Обидва учені є відомими у міжнародних академічних колах і чимало зробили для Могилянки.

Дар’ї Орловій присуджено ступінь PhD.

Ірину Лук’яненко обрано на посаду завідувача кафедри фінансів.

Анатолія Бурбана обрано на посаду завідувача кафедри хімії.

Володимира Россоху обрано на посаду завідувача кафедри маркетингу і управління бізнесом.

Ігоря Бураковського обрано на посаду професора кафедри економічної теорії.

Давненько у нас не було реального конкурсу. На посадку керівника відділу (декана) по роботі зі студентами подавалися Вадим Васильчук та Юрій Глигало. Васильчук більше говорив про роботу зі студентами на рівні студорганізацій, проведення заходів по згуртуванню могилянської громади, а також введення додаткових курсів на кшталт першої медичної допомоги та юридичної грамотності. Глигало здебільшого говорив про співпрацю студсамоврядування зі своїми випускниками та фандрейзинг.

Вадим Васильчук

Вадим Васильчук

Васильчук, на мою думку, був переконливішим, Він відповів на значно більшу кількість запитань, чітко показав свій значний досвід у сфері громадської діяльності. Глигало ж майже постійно вдавався до досить абстрактних посилань на майбутню згуртованість усіх і співпрацю з усіма та “розширення ролі студсамоврядування”. Ми з Олександром Пустовим висловилися на підтримку Васильчука. Натомість декани і представники адміністрації висловилися на користь Глигала, оскільки знали його краще за тими проектами, з якими він допомагав адміністрації.

Голосування було рейтинговим. Васильчук набрав 13 голосів. Глигало набрав 18 голосів.

Advertisements