Вчена Рада: травень ’13

Найцікавіше з травневої Вченої Ради Могилянки:

 • Обрано нового керівника відділу роботи зі студентами!
 • Присвоєно звання почесних професора і доктора.
 • Подарунок від компанії Скай.

Юрію Бажалу вручено посвідчення і нагрудний знак лауреата державної премії науки і техніки. Олександрі Гуменній вручено подяку від міської влади за вклад у розвиток столичної освіти. Володимиру Моренцю за організацію візиту японського вченого Мічіо Кайку вручено подяку від фонду Пінчука.

Перед Вченою Радою виступила представниця страхової компанії Скай, яка купувала техніку для гуртожитків і також вчиняла інші акти благодійності відносно наших могилянських колег. У листі президента компанії повідомлялося про передачу нового комп’ютера для могилянського психолога, який працює зі студентами.

Звання почесного професора було літературознавцю Дмитрові Наливайку. Звання почесного доктора присуджено Йоханану (Івану) Петровському-Штерну. Обидва учені є відомими у міжнародних академічних колах і чимало зробили для Могилянки.

Дар’ї Орловій присуджено ступінь PhD.

Ірину Лук’яненко обрано на посаду завідувача кафедри фінансів.

Анатолія Бурбана обрано на посаду завідувача кафедри хімії.

Володимира Россоху обрано на посаду завідувача кафедри маркетингу і управління бізнесом.

Ігоря Бураковського обрано на посаду професора кафедри економічної теорії.

Давненько у нас не було реального конкурсу. На посадку керівника відділу (декана) по роботі зі студентами подавалися Вадим Васильчук та Юрій Глигало. Васильчук більше говорив про роботу зі студентами на рівні студорганізацій, проведення заходів по згуртуванню могилянської громади, а також введення додаткових курсів на кшталт першої медичної допомоги та юридичної грамотності. Глигало здебільшого говорив про співпрацю студсамоврядування зі своїми випускниками та фандрейзинг.

Вадим Васильчук
Вадим Васильчук

Васильчук, на мою думку, був переконливішим, Він відповів на значно більшу кількість запитань, чітко показав свій значний досвід у сфері громадської діяльності. Глигало ж майже постійно вдавався до досить абстрактних посилань на майбутню згуртованість усіх і співпрацю з усіма та “розширення ролі студсамоврядування”. Ми з Олександром Пустовим висловилися на підтримку Васильчука. Натомість декани і представники адміністрації висловилися на користь Глигала, оскільки знали його краще за тими проектами, з якими він допомагав адміністрації.

Голосування було рейтинговим. Васильчук набрав 13 голосів. Глигало набрав 18 голосів.

14 thoughts on “Вчена Рада: травень ’13

 1. Так а чого відбулась зміна декана по роботі зі студентами?
  І чи було щось чутно про проїзні+студквиток+банківська картка?
  І чи хтось з нових деканів по роботі зі студентами знає когось з СК?

  • Про банківську картку ніхто не згадував.

   Щодо зв’язків з СК, я задав це питання обом кандидатам. Васильчук відзначив, що знає представників СК особисто. Глигало лише відповів, що буде з усіма співпрацювати.

   Про причини зміни декана дізнаюся згодом. Думаю, про ці речі варто спитати особисто у пані Олександри. На ВР це було трошки проблематично.

  • Так-то воно так, але ж ніщо не забороняє переобратися. А пані Олександра – найкращий декан на моїй пам’яті, а я пам’ятаю трьох, не рахуючи новообраного.

 2. А, я ж знаю його! Все буде толково! Вадим політикою займається. Не можна таке з деканством суміщати! А Юрко розумний і з ним реально можна вести розмови! Все кул!

 3. Олександра Віталіївна займає тепер посаду декана економічного факультету.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.