Князь Ігор сердечно всіх вітає з Днем Незалежності України та пропонує свіженький випуск нашого журналу!
Хто не хо читати онлайн, може скачати pdf тут.

З найцікавішого у випуску:
- Коротка історія засобів боротьби з піратством
- Ріанна Пратчетт – авторка феміністичних сюжетів до ігор
- Якою Україна постає у відеоіграх
Журнал вийшов у пору відпусток і, без перебільшень, це вже досягнення :). Влітку абсолютно ніхто не хоче ані писати, ані читати, а в серпні – тим паче, але нам вдалося втримати нашу аудиторію в 750 читачів та три рекламодавці. Нині ж нас підтримує ще ціла студія aMaze, яка віднині займається нашою версткою та низкою інших технічних питань.
Ми долучили нового автора – Дмитра Веселова – він писатиме про консольні ігри. Особисто для мене це значний крок, адже спершу я хотів взагалі поставити на консолях хрест, але це було би радше втратою для видання.
З вересня до нас мають долучитися ще два автори. Так само, ми почнемо розширювати наші горизонти й на інші ігрові платформи та навіть далі!
Серед найболісніших недопрацювань – запуск нашого сайту затримується внаслідок поганої комунікації із партнерами, які мали займатися розробкою сайту. З іншого боку, я чудово розумію, що ганебно і трошки навіть смішно не мати власного сайту в наші часи, особливо коли працюєш в медіа. Саме тому найближчим часом ми власноруч створимо сайт на безкоштовній платформі та почнемо збирати гроші на розробку повноцінного сайту, який замовимо професіоналам.
Також, у нас і досі немає адекватного коректора. Я перепрошую за будь-які помилки, які можуть траплятися в тексті, сподіваюся, вже незабаром ми зможемо видавати продукт без помилок. Якщо хтось бажає стати нашим коректором – пишіть в коментарях чи в наших групах.
Нагадаю, що ми і досі запрошуємо всіх відповісти на нашу анкетку на zmisto.net.
Тобі потрібні автори?
Автори потрібні. Також потрібен коректор.
До речі, додам до аргументів за піратство. Чомусь в масовій свідомості побутує міф про пірата, як про ласого до халяви лінивця. Десь бачила дослідження, коли користувачам віндовс і лінукс пропонували скачати якісь іграшки чи програмуліни (точно не пригадую) за пожертви. Хто не хотів, міг не жертвувати зовсім. Так ось, шок, сенсація, скандал – пожертви користувачів лінукса були в середньому в кілька разів вищі, ніж пожертви користувачів віндовс. Але (Остапа почало нести) найбільше мене вибішує ця фішка не в питанні ігор, програм чи кіно. Курча вашу маму, дерти по 30 баксів за книжку – це просто аморалка. Якщо для середньостатистичного диплому потрібно десять таких книжок, яких в жодній бібліотеці України нема (а фраза “доступ до джей-стор” викликає хіба істеричний смішок), думаю, нескладно здогадатись, куди повернуть свої погляди любознатєльні студенти. Хоч по 3-5 баксів за книжку авторам я б платила з чистою душею 🙂
Але 300 баксів за диплом – це якось занадто)
Хоча я розумію, що ринок книжковий від ринку кіно чи відеоігор сильно відрізняється.