Князь Ігор сердечно всіх вітає з Днем Незалежності України та пропонує свіженький випуск нашого журналу!

Хто не хо читати онлайн, може скачати pdf тут.

“Князь Ігор” – серпень 2013 – обкладинка

“Князь Ігор” – серпень 2013 – обкладинка

З найцікавішого у випуску:

  • Коротка історія засобів боротьби з піратством
  • Ріанна Пратчетт – авторка феміністичних сюжетів до ігор
  • Якою Україна постає у відеоіграх

Журнал вийшов у пору відпусток і, без перебільшень, це вже досягнення :). Влітку абсолютно ніхто не хоче ані писати, ані читати, а в серпні – тим паче, але нам вдалося втримати нашу аудиторію в 750 читачів та три рекламодавці. Нині ж нас підтримує ще ціла студія aMaze, яка віднині займається нашою версткою та низкою інших технічних питань.

Ми долучили нового автора – Дмитра Веселова – він писатиме про консольні ігри. Особисто для мене це значний крок, адже спершу я хотів взагалі поставити на консолях хрест, але це було би радше втратою для видання.

З вересня до нас мають долучитися ще два автори. Так само, ми почнемо розширювати наші горизонти й на інші ігрові платформи та навіть далі!

Серед найболісніших недопрацювань – запуск нашого сайту затримується внаслідок поганої комунікації із партнерами, які мали займатися розробкою сайту.  З іншого боку, я чудово розумію, що ганебно і трошки навіть смішно не мати власного сайту в наші часи, особливо коли працюєш в медіа. Саме тому найближчим часом ми власноруч створимо сайт на безкоштовній платформі та почнемо збирати гроші на розробку повноцінного сайту, який замовимо професіоналам.

Також, у нас і досі немає адекватного коректора. Я перепрошую за будь-які помилки, які можуть траплятися в тексті, сподіваюся, вже незабаром ми зможемо видавати продукт без помилок. Якщо хтось бажає стати нашим коректором – пишіть в коментарях чи в наших групах.

Нагадаю, що ми і досі запрошуємо всіх відповісти на нашу анкетку на zmisto.net.

Advertisements