Запізнилися на тиждень, але таки вийшли! Та і не просто вийшли, а з купою цікавих матеріалів! 😀
Читайте 5ий випуск Князя Ігор(я)!
Скачуйте його собі на додому!

В цьому випуску ми спробували чимало нового.
В цей номер потрапили одразу три репортажі з живих подій:
- WD Techlabs Cup у Києві
- Gamescom у Кельні (та, наш репортер туди поїхав! 🙂 )
- LARP у Росії (фоторепортаж)
Всі репортажі можна назвати дещо застарілими, але нашою головною метою було передати атмосферу цих подій. Як на мене, це цілком вдалося.
Особливо мене радує те, що наш арт-директор вирішив не кидати писання і таки написав про сценарні прийоми – з дотепами, пізнавально та корисно для всіх, хто пробує себе у написанні сценаріїв до будь-чого.
Щодо візуальної частини випуску… Дизайн цього разу значно біліший від попередніх. Ми вирішили піти назустріч нашим читачам, які чимало скаржилися на нечитабельність тексту на кольорових фонах.
Щодо теми цього номеру, як і попередня – про Піратство – тема жорстокості в іграх не нова, але ми вирішили підійти до неї оригінально: матеріал про залежність продажів жорстоких ігор та реальних убивств вийшов досить таки збалансованим, а історією цензури в іграх я просто таки пишаюся.
Ми знайшли коректора, але невпинно і вічно шукаємо рекламодавців 🙂 З приводу реклами пишіть в коментарях або ж дзвоніть 093-002-82-24.
Четвертий випуск: http://issuu.com/lordofgames/docs/ki4
Третій випуск: http://issuu.com/lordofgames/docs/ki3
Крутий номер вийшов!
Прочитав нарешті цей номер. На мою думку, з кожним номером у вас виходить все краще. Тексти цікавіші і написані якісніше. Трошки детальніше по матеріалах:
– Статтю про Tech Labs Cup було цікаво читати, хоч я і не фанат кіберспорту.
– Про Gamescom теж цікаво – я на таких виставках ніколи не був, але завжди хотів побувати. Як і в попередній статті, в таких репортажах завжди цікаво дізнатись враження очевидця і вони тут є.
– Про цензуру в іграх коротко, цікаво і добре, що без зайвих висновків.
– Про ігри і стрілянину в школах США теж цікаво і правильно. Я б додав, що в них там всі знають, що проблема полягає у доступності зброї, але ця тема для них священна і замість обговорень щодо заборони зброї вони кожного разу звинувачують то ігри, то музику, то фільми..
– Про історію цензури теж непогано, але не знаю чи правильно робити висновки про те, що ефективно, а що ні, не маючи якихось доказів чи альтернатив. А ще, я думаю, що в США торентами користуються не так повально як у нас і у них заброни діють трошки краще.
– Жорстокі ігри підібрано непогано. Цікава думка про те, що жорстокість в іграх з’явилась як спроба посбутись “дитячості”. Це щось типу юнацького максималізму 🙂
– Замітка про Люстрію хороша. Висновок теж подобається.
– Про сюжетні штампи я вже багато читав до того, але, думаю, такий матеріал може бути цікавим для тих, хто не знає англійської і не може почитати TV Tropes.
Але тепер мені цікаво було б дізнатись і думку інших читачів журналу. Ці матеріали заслуговують на ширше обговорення.
Та шо ж я постійно відповідаю іншим людям..
Дякую нашому найпостійнішому критикові! 🙂 Ми стараємося.
Щодо Тіві-тропів – це один із сайтів, на які ми орієнтуємося як на еталон якості контенту, хоча з цієї статті навіть я дізнався дещо, чого на ТВТ не бачив.