Натрапив на чудовий фільм за мотивами Fallout. Nuka Break.

У головного героя дуже відносне ім'я - його звуть Тріска.

У головного героя дуже відносне ім’я – його звуть Тріска.

Цю стрічку назвати аматорською не повертається язик, це радше фанатська малобюджетка. І знову ж таки, фанатська, але не аматорська. Не знаю, наскільки всі ці красоти і сюжетні повороти зможуть оцінити люди, не знайомі з Фалаутом, але для мене це чи не перший фільм, знятий за мотивами гри, який не вибішує, не засмучує і не розчаровує, а натомість викликає посмішку і співпереживання.

Історія складається із декількох частин.

Перша (точніше навіть – нульова) серія грає роль інтро, в якому нас знайомлять із головним героєм.

Далі йде перший сезон, який складається із шести серій, але у відео нижче вони всі зібрані для вашої зручності в один фільм. Зауважте, як з кожним сезоном зростає якість усього в кадрі.

Окремі епізоди злегка затягнуті, але в цілому актори грають вельми солідно, а кіно повністю відповідає духові ігор, з їхнім гумором, темою виживання, подорожі, подорожніх, радіації та уламків людської цивілізації.

Початок другого сезону Playua.net переклали українською. Україномовну версію можете подивитися тут.

Або ж, якщо ви вільно володієте англійською і шануєте дивитися все в оригіналі – заходьте сюди.

Також раджу переглянути пріквел, напевно, найсерйозніший фільм серії – “Червона зірка”, в якому нам представляють іншого важливого персонажа Nuka Break. Проте, “Червону зірку” зрозуміти легше вже після перегляду серіалу.

Дивіться також: короткометражка за мотивами Bioshock.

Advertisements