Князь Ігор. Листопадовий випуск

Товарісщчь! Ноябрьське число реакційного буржуазного журналу “Князь Ігор” вийшло в трудові маси… …І оскільки, слава Богу, ми живемо вже у капіталістичній країні, у вас є вибір:

1. Економимо місце на жорстких дисках – читаємо онлайн.

2. Дізнаємося більше про журнал – читаємо на сайті.

3. Буржуазно скачуємо випуск на приватний комп’ютер.

Князь Ігор. Листопад 2013. Обкладинка
Князь Ігор. Листопад 2013. Обкладинка

Читайте у випуску про те, як у найпопулярніших ігрових серіях змальовується образ Радянського союзу, зокрема у періоди Другої світової, Холодної  та теоретичної Третьої світової воєн.Ми наочно пояснимо, що таке справжня “клюква” і наскільки далеко вона може зайти. Влучність і правдивість стереотипів, які використовуються розробниками ігор, нехай оцінюють самі гравці для себе та професійні історики – надто вже ця тема є болісною (у різних сенсах) для надто багатьох людей.

Попри психоделічність обкладинки, мені здається, нам вдалося дотриматися виваженості, і саме тому я певен, що після прочитання журналу націоналісти обізвуть нас комуняками, а шанувальники СРСР – фашистами 😀

Особливо хочеться відзначити статтю про гру Republic Revolution, яку ми писали разом із Костею Федоренком. Тематика тут вже не радянська, а пострадянська, але від того лише ще актуальніша. Гадаю, в контексті подій, що відбуваються цими днями на Майдані Незалежності, гра доволі актуальна.

Також, спеціально для фанатів футболу у нас є стаття (знову ж таки, від Кості) про серію Football Manager. Це перша стаття про спортивний симулятор, яку я читав за все своє життя 🙂 принаймні заради любові до футболу, яку Костя вклав у цей матеріал, її варто побачити 😉

Серед інших новин – після успішного знаходження професійного коректора ми шукаємо бодай аматорського маркетолога. Якщо серед нашої аудиторії є кияни, які хотіли би здобути досвід і підзаробити грошей на такій посаді, пишіть в коментарях!

Читайте попередні випуски “Князя Ігор(я)” тут.

One thought on “Князь Ігор. Листопадовий випуск

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.