Тріумф Голума (та інші хороші фільми)

Наша студія потрапила у ТОП-10  конкурсу Jameson Empire Awards Done in 60 Seconds з власним переспівом історії про гру Більбо Бегінса та Голума. Цього разу я нарешті покажу вам цей ролик 🙂

Студія aMaze знову на висоті!
Студія aMaze знову на висоті!

Гадаю, тепер, коли сертифікат визнання і пляшка віскі вже наші, настав час зізнатися…

Це не початковий і не фінальний варіант нашого ролика. Ми трошки не розрахували з тривалістю сценарію і тому у конкурсній версії ролика довелося вирізати практично всю драматургію. Також, нам забракло часу, аби накласти всі заплановані візуальні ефекти на нашого Голума і печеру, в якій відбуваються події. Але тепер, коли ми часом не обмежені в жодному сенсі цього виразу, ми підготуємо остаточну версію ролика і з драматургією, і з візуальними ефектами. Поки що ж пропонуємо вам подивитися версію, що стала фіналістом:

Ми увійшли до числа кращих із близько 100 конкурсантів, а суддя конкурсу режисер Володимир Тихий похвалив нашу роботу і сказав, що у нас велике майбутнє.

Щодо інших конкурсантів, ми були надзвичайно раді зустріти мого старого друга з політології Вадима Сташука. Його рімейк “Хрещеного батька” також потрапив у ТОП-10 і за діалогами персонажів був чи не найкращим фільмом на конкурсі.

Фаворитом нашого режисера Владислава Бурбели був рімейк фільму In Time (на мою думку, трошки кращий за сам фільм). Хлопці вдало обіграли не лише головну ідею “Часу”, але й ідею самого конкурсу.

Але переможцем Done in 60 Seconds став рімейк Леона Кілера – єдиний фільм серед фіналістів, де герої говорили українською. Здається, авторка роботи не прагнула особливо обігрувати оригінал, а натомість просто передала найцікавіші епізоди стрічки у стислому 60-секундному форматі. Менше з тим, це зроблено вельми якісно і ми раді, що саме ця стрічка представить Україну в Лондоні.

Звісно, не всі фільми, як на мій смак, були однаково хороші. Зокрема цьогорічна версія “Проклятого острову” не вразила особливою якістю, поганенько передала зміст/атмосферу оригіналу і не запропонувала цікавих ідей на його основі. Втім, це лише моє враження і, як казала нам одна кінокритик з США, будь-який фільм – це стільки зусиль, що сам факт його виходу вже заслуговує нагород.

***

Команда студії aMaze виражає вдячність торговій марці Jameson та суддям конкурсу, а нашу аудиторію закликаємо дочекатися режисерської версії “Неочікуваної гри” 😉

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.