Христос Воскрес!

Європаска

Європаска

З певним запізненням бажаю всім смачної паски і життя, сповненого благословеннями Бога. Та особисто для мене сьогодні свято подвійне – окрім Великодня, я дочекався початку відпустки.

Відпустка недовершена, оскільки посеред неї я повинен буду вийти на чергування один раз. Через це зірвалася запланована поїздка в Закарпаття. Але це дрібниці. Я настільки радий, що дочекався відпочинку – справжнього, не на два чи три дні, – що готовий легко стерпіти певні імперфекції.

Поки гадки не маю, як проведу наступні два тижні, окрім того, що планую робити якомога менше всього і лише тоді, коли матиму відповідний настрій. З іншого боку, робота заважала стільком речам, що настрій у мене має з’явитися до будь-чого дуже скоро.

З більш конкретних планів – треба випустити наступний номер журналу, бодай пару разів вибратися на природу і ще одне особливе святкування :). З менш конкретних планів – робота над ігровим сетингом, читання/переглядання/грання у ті речі, які лишалися довгий час без уваги. Буду радий вашим пропозиціям зустрітися! Але передовсім – необхідно відлежатися, відіспатися.

Трирічний марафон завершено.

PS: Пасочку пік я, Оленка робила декор 🙂

Advertisements