Відкриття Fanschool

Фестиваль FanSchool від проекту Bookoholic розпочався і це було абсолютно феноменальне дійство!

Гурт RÚN грав для нас шикарну музику!
Гурт RÚN грав для нас крутий фолк!

Першою була лекція Ростислава Семківа про міф як основу всіх текстів. Лекція шикарна – пан Ростислав спромігся непростий матеріал викласти доступно та з гумором. Це я кажу як людина, яка теж довгий час вивчала явище міфу. Втім, серед гостей, напевно не було нікого, хто взагалі хоча б трішки серйозно не вивчав літературу.

Геть без політики теж не обійшлося, бо все ж таки, образ Небесної Сотні, як і революція та війна в принципі – теж дуже міфологізовані явища. Жіночка з Росії розпитувала Семківа про політичні міфи російського народу, дискусія могла перейти в ідеологічну площину (не в сенсі суперечки, а саме в сенсі заторкування глибших філософських тем), проте Семків досить влучно пояснив проблематику супердержавного міфу, чим втримав розмову у лаконічних рамках та повернув її в напрямку літератури.

Організатори приготували смачнющій лимонад, були різноманітні закуски, тому, я певен, голодним теж ніхто не лишився 🙂

Мені було надзвичайно приємно зустріти своїх давніх друзів ще з часів підготовчих курсів. Дякую їм, що вони є. Завжди радісно повертатися думками у ті місяці великого випробування і великої пригоди, якими для нас були курси.

Після лекції та паузи на лимонад надворі гурт RÚN грав для всіх чудову ірландську та шотландську музику. Під окремі композиції танцювали дівчата й хлопці зі школи кельтських танців Лугнасад. Серед слухачів було багато дітей, приходили люди з навколишніх будинків, долучалися випадкові перехожі. Один хлопець “крав” печиво через дірку в паркані 🙂

Нагадую, що фестиваль триватиме цілий тиждень і ви ще маєте шанс завітати на інші чудові лекції, зокрема і на мою, яка буде присвячена відеоіграм.

Grafik

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.