Вихід онлайн: Букмоль

Ще один маленький, але особисто для мене надзвичайно приємний успіх. Мене запросили стати постійним дописувачем “Букмоль” – сайту про літературу для дітей, підлітків та їхніх батьків. Але писатиму я не про книжки, а про ігри. І мій перший матеріал дещо рекурсивний – це огляд гри Between Me And The Night про хлопця, який фанатіє від відеоігор.

Команда “Букмоль” розширила перелік медіа, про які вони писатимуть. Гадаю, це прогресивне рішення, і не лише тому, що мене запросили автором 🙂, але й тому, що історії можна розповідати у різний спосіб – і відеоігри можуть іноді бути не гіршим засобом оповідання, ніж книжка. І точно не гіршим, ніж фільм. Ну і те, що нині відеоігри переживають мистецький розквіт, а безліч незалежних розробників пропонують нетривіальні ідеї у своїх творах, лише додає актуальності дослідженню ігор.

BMATN-4

Звісно, я писатиму не про все підряд, що стосується ігрової індустрії. Передовсім увагу приділятиму продуктам, які розповідають якісні, цікаві та глибокі історії, нестандартним проектам незалежних розробників та іграм, що якимсь чином пов’язані з книжками. Власне, про це – про ігри як мистецтво – мені завжди і хотілося писати, коли я брався за ігрові проекти.

Я сподіваюся на плідну співпрацю і дуже дякую “Букмоль” за пропозицію цієї співпраці!

Читайте, грайте, живіть!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.