Рейн у вогні

Фестивалю “Рейн у вогні” – 30 років! Поштова вежа святкує цю радісну подію разом з усім Бонном!

RIF-1.jpg

Традиційно, у Райнауе (найкращому міському парку Північного Рейну-Вестфалії) в цей час не проштовхнутися. І мобільний зв’язок геть перестає ловити – тисячі і тисячі людей приїздять подивитися на феєрверк та красиві кораблики, що плавають Рейном. Здалеку це все виглядає, ніби містичний плавучий китайський квартал.

RIF-2.jpg

На березі палять багаття. Можливо, задля кращого орієнтування кораблів вночі, бо грітися особливої потреби немає. Навіть біля води вже по-літньому тепло. Менше з тим, вогнища чудові. “If you require rest, now is the time. That is, after all, what the bonfire is for…” (с)

RIF-3.jpg

На березі ж дуже шумно – для людей навіть поставили оглядове колесо. Головна незручність – що парк для багатьох є не лише місцем прогулянок, але й дорогою на роботу, його перекривають і доводиться об’їжджати.

Феєрверк цього року виявився відносно коротким – лише 20 хвилин. Мені пам’ятається, минулого разу це було щось близько 35 чи навіть більше.

RIF-7.jpg

Минулого року спостерігав усе з гірки. Цього разу – на озері. Трошки менш зручна точка. Зате дуже романтично все… і навіть демонічно 🙂

RIF-5.jpg

Менше з тим, я побачив своє улюблене “Рафаелло”:

RIF-6.jpg

Отако посвяткували “Рейн у вогні”…

RIF-8.jpg

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.