Dirty дебати

Другі дебати Клінтон і Трампа виявилися значно цікавішими за перші.

Clinton-Trump.jpg

Передовсім, спрацював сам формат – відповіді на запитання аудиторії, на запитання в Інтернеті, на запитання ведучих та коментарі до відповідей опонента. Це все забезпечило значно живішу розмову (і справді РОЗМОВУ, а не перестрілку виступів з-за трибун).

По-друге, обидва кандидати трошки підтягнули свої слабкі місця. Хоча лише трошки… Трамп намагався вибудовувати певну систему логічних аргументів. Клінтон почала використовувати деякий спектр емоцій.

Однак і він, і вона занадто часто спригували з запитань, щоби почати говорити про якісь проколи свого опонента. Звичайно, Трамп почав це першим, але в середині дебатів Клінтон також неодноразово перемикалася з проблеми по суті на якісь дурниці, які Трамп сказав раніше. І це не виглядало, як її сильна сторона.

Так само часто вони повторювали фрази, які мали привернути на їхній бік прихильників опонента. Трамп частенько згадував Берні Сандерса і як той критикував Клінтон. Клінтон постійно апелювала до республіканців, які не підтримали Трампа.

Сказати, хто переміг – непросто. Зал часом вибухав аплодисментами, коли було неясно, чи це люди так підтримують закид Трампа на адресу Клінтон (і всього істеблішменту), чи це вони підтримують Клінтон, бо вона бере мікрофон і відповідає.

На мою думку, Трамп все ж таки, отримав від цих дебатів трошки більше за Клінтон, бо зміг вирулити зі скрутної ситуації з його сексистськими висловлюваннями на самому початку дебатів. Однак я дуже сумніваюся, що ця деталь щось змінить. Гадаю, більшість людей, готових за нього проголосувати, і так всі його скандальні вислови пропускали повз вуха.

One thought on “Dirty дебати

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.