Dirty дебати

Другі дебати Клінтон і Трампа виявилися значно цікавішими за перші.

Clinton-Trump.jpg

Передовсім, спрацював сам формат – відповіді на запитання аудиторії, на запитання в Інтернеті, на запитання ведучих та коментарі до відповідей опонента. Це все забезпечило значно живішу розмову (і справді РОЗМОВУ, а не перестрілку виступів з-за трибун).

По-друге, обидва кандидати трошки підтягнули свої слабкі місця. Хоча лише трошки… Трамп намагався вибудовувати певну систему логічних аргументів. Клінтон почала використовувати деякий спектр емоцій.

Однак і він, і вона занадто часто спригували з запитань, щоби почати говорити про якісь проколи свого опонента. Звичайно, Трамп почав це першим, але в середині дебатів Клінтон також неодноразово перемикалася з проблеми по суті на якісь дурниці, які Трамп сказав раніше. І це не виглядало, як її сильна сторона.

Так само часто вони повторювали фрази, які мали привернути на їхній бік прихильників опонента. Трамп частенько згадував Берні Сандерса і як той критикував Клінтон. Клінтон постійно апелювала до республіканців, які не підтримали Трампа.

Сказати, хто переміг – непросто. Зал часом вибухав аплодисментами, коли було неясно, чи це люди так підтримують закид Трампа на адресу Клінтон (і всього істеблішменту), чи це вони підтримують Клінтон, бо вона бере мікрофон і відповідає.

На мою думку, Трамп все ж таки, отримав від цих дебатів трошки більше за Клінтон, бо зміг вирулити зі скрутної ситуації з його сексистськими висловлюваннями на самому початку дебатів. Однак я дуже сумніваюся, що ця деталь щось змінить. Гадаю, більшість людей, готових за нього проголосувати, і так всі його скандальні вислови пропускали повз вуха.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.