AtamaniukМало який інший політик цього десятиліття дав більше приводів до жартів, ніж Дональд Трамп. Деякі актори і коміки навіть наново відкрили себе світу завдяки пародіюванню американського президента. Звичайно, найбільш відомим серед таких є Алек Болдуїн з його дотепами на Saturday Night Live. Однак сьогодні я розповім не про нього.

Ентоні Атаманюк – американський комік з українським корінням. Нині він веде передачу The President Show на Comedy Central. В цьому шоу в образі Трампа комік відвідує різноманітні місця, де поводить себе характерним чином (всі ролики англійською).

Трамп у виконанні Атаманюка відрізняється від Трампа, якого показує Болдуїн. Трамп Атаманюка зліший і жорстокіший, більший ксенофоб і сексист. Він водночас не настільки зациклений на собі, як Трамп у виконанні Джиммі Фелона. Взагалі, цікаво, як різні коміки по-різному акцентують увагу на різних рисах американського президента. Для когось він смішний, майже як Гомер Сімпсон, для когось – справжнє втілення зла.

Ще у 2015 році канал Fusion зробив шикарні дебати на 45 хвилин між Атаманюком у ролі Трампа і сенатором Берні Сандерсом (Джеймс Адоміан). Іноді актори й перегинають із гіперболізацією образів – “Трамп” чіпляється до ведучої, а “Сандерс” говорить, що ЛГБТ важливіші за решту алфавіту – однак все одно дебати видалися шикарні. Якщо вам страшно сідати за комендійне шоу на цілих 45 хвилин, то подивіться принаймні перші 15.

Читайте про інших політичних коміків:

Австралійський центрист Ніл Колхаткар

Єгипетська зірка Басем Юсеф

Огляд серіалу “Слуга народу”

Advertisements