Політичний гумор: Ентоні Атаманюк

AtamaniukМало який інший політик цього десятиліття дав більше приводів до жартів, ніж Дональд Трамп. Деякі актори і коміки навіть наново відкрили себе світу завдяки пародіюванню американського президента. Звичайно, найбільш відомим серед таких є Алек Болдуїн з його дотепами на Saturday Night Live. Однак сьогодні я розповім не про нього.

Ентоні Атаманюк – американський комік з українським корінням. Нині він веде передачу The President Show на Comedy Central. В цьому шоу в образі Трампа комік відвідує різноманітні місця, де поводить себе характерним чином (всі ролики англійською).

Трамп у виконанні Атаманюка відрізняється від Трампа, якого показує Болдуїн. Трамп Атаманюка зліший і жорстокіший, більший ксенофоб і сексист. Він водночас не настільки зациклений на собі, як Трамп у виконанні Джиммі Фелона. Взагалі, цікаво, як різні коміки по-різному акцентують увагу на різних рисах американського президента. Для когось він смішний, майже як Гомер Сімпсон, для когось – справжнє втілення зла.

Ще у 2015 році канал Fusion зробив шикарні дебати на 45 хвилин між Атаманюком у ролі Трампа і сенатором Берні Сандерсом (Джеймс Адоміан). Іноді актори й перегинають із гіперболізацією образів – “Трамп” чіпляється до ведучої, а “Сандерс” говорить, що ЛГБТ важливіші за решту алфавіту – однак все одно дебати видалися шикарні. Якщо вам страшно сідати за комендійне шоу на цілих 45 хвилин, то подивіться принаймні перші 15.

Читайте про інших політичних коміків:

Австралійський центрист Ніл Колхаткар

Єгипетська зірка Басем Юсеф

Огляд серіалу “Слуга народу”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s