100 років ідіотському злочину

Сьогодні – 100-річчя великої трагедії, за якою послідувала купа абсурду, руйнувань і убивств.

Lenin.jpeg
Гореть вам всем в аду!

Комунізм, як і будь-яка ідеологія, малює образ ворога, винного у всіх бідах людства. У комунізму вороги – аристократи і капіталісти. Але, як і у кожної ідеології, образ ворога швидко втрачає свої межі. Ворогами за артистократією і капіталістами одразу стають ті, хто нібито обслуговує їхні інтереси – клір та силовики, а невдовзі – просто трошки багатші за тебе сусіди – інтелігенція та куркулі. І їх всіх можна різати! Стукати на них. Розграбовувати їхнє майно…

Мої прадіди були лікарем під Волгоградом і куркулем на Слободжанщині. “Народ” відібрав у повітового лікаря коней (мабуть, для своєї сраної революції), хоча він їздив тими кіньми по повіту, щоб лікувати хворих селян. Ой великого “ворога народу” побідили! Невдячне бидло. Тьху!

У прадіда-куркуля забрали перелісок і поле (нафтоносні землі, між іншим). Його колишній наймит, який до революції ніде не міг влаштуватися на роботу, окрім як у цього самого прадіда, постійно приїздив і забирав зерно, бо став “важною людиною” після приходу червоної чуми. Прадід зрозумів, що все йде до голодомору і втік із залишками свого майна геть.

У вас було “щаслівоє дєцтво” за СРСР? Ну то знайте, що це було за рахунок моїх прадідів і ви мені тепер винні з відсотками. Мені і ще мільйонам, чиї сім’ї постраждали.

Тим, хто каже, що завдяки СРСР у нас електрифікація, формування сучасних меж України, права жінок і 8-годинний робочий день – розкажіть, на милість, чому країнам типу Великобританії, Швеції та США вдалося збудувати набагато успішніші і більш соціально-орієнтовані суспільства БЕЗ дебільних червоних революцій? Подивіться: навіть найбідніші країни ЄС, які не були під СРСР, хай навіть ті, які нині мають кризу – нам би їхню кризу! Нам би їхні пенсії і зарплати! А від електрифікації та індустріалізації нам залишилися хіба дроти БЕЗ заземлення і найбільш уродські житлові будинки з усіх, які я бачив будь-де, включно із фільмами-антиутопіями.

Тим, хто справді вважає, що комуністична ідея чимсь краща від нацизму: історії про моїх прадідів можна легко переінакшити. Просто уявіть, що йдеться не про революційний 1917, а про євреїв наприкінці 1930-их. Окрім одягу, мови і символіки дійових осіб, ви не помітите різниці. Можна по-різному це називати: експропріація або погром, “вороги робочого народу” чи “вороги арійської раси” – все одно йдеться про грабунок, який часто супроводжувався убивством і приниженням… і завжди – вірою в “світле майбутнє”. Я певен, нацисти так само думали, що вони заживуть щасливо, якщо позбудуться “паганих жидомасонів”, які десь там нібито керують усім світом. Але хто постраждав реально? Який-небудь провінційний єврейський лікар і може відносно небідний корчмар, що не працював по суботах. Я в упор не бачу принципової різниці між масовим грабунком і убивством категорії X та масовим убивством і грабунком категорії Y.

Тому я не люблю “світле майбутнє” – в ньому немає ані світла, ані майбутнього. І я не люблю “соціальну справедливість”, бо в ній немає нічого справедливого чи справді соціального. Я “за” декомунізацію, і я тішився, коли повалили першу статую Леніна. Це брєд, коли хтось каже, що вона мала художню цінність. Це був засіб пропаганди – як сучасні ролики на ТБ чи плакати на білбордах. Ви ж не кричите, щоб плакат Яценюка не здирали, коли проходять вибори? І також це брєд, коли хтось каже про “історичну цінність”. У моєї сім’ї було викрадено майно – рухоме і нерухоме. Я б’юся об заклад, що якби якісь рагулі прикриваючись прагненнями до “світлого майбутнього” викрали вашу машину, ви би навіть не подумали вбачати в цьому якусь “історичну цінність”.

Для мене 1917 рік – це дата початку масового злочину з дуже обтяжливими і трагічними обставинами. Все, що я можу сказати про цю дату: Ніколи знову!

Advertisements

3 thoughts on “100 років ідіотському злочину

  1. Знімати статуї Леніна це звісно добре, але не слід їх міняти на статуї Шевченка чи бандери.

      1. Скинути статую Леніна щоби поставити шеву чи Бандеру – то просто поміняти ідола, але в свідомості змінилася лише картинка, тобто лице

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.