Отруйний дім

Смішно і соромно сказати. Я ніколи не стикався з таким раніше. У моїй квартирі в Німеччині за стіною сталося щось із якоюсь трубою і через це перебувати в більшості кімнат неприємно і потенційно небезпечно для здоров’я. Пару хвилин у одній із заражених кімнат призводять до кашлю і болю в грудях. Мені довелося окопатися у спальні, яка дивовижним чином залишилася незараженою.

Ситуація настільки дивна, що навіть господарі помешкання – зазвичай неспішні німці – реагують на мої повідомлення впродовж доби, а не впродовж тижня, як це було зазвичай. Наступного тижня мають прийти майстри, які казали, що частково роздовбуть стіну.

Написав про свою проблему у соцмережах і все, що отримав – дебільнуватий тролінг. Ну, від колег – то я не здивований, вони в більшості своїй тільки на то і годні, щоби стібати одне одного своїми підколками. Прикро було, що дістав зневаги від людей, яких вважаю своїми близькими. Коли я вже зрозумію, що людям насрати на мої проблеми і ніхто ніколи ні з чим мені (з власної волі) не допомагатиме і не підтримуватиме?

Боляче від усього цього, і водночас це усе бісить.

Боляче опинитися натурально вигнанцем у межах власного житла з неясними симптомами та ще і знаючи, якої невисокої про тебе думки твої друзі.

Боляче бачити навколо себе переміну на гірше. В моєму житті була людина, яка певний час називала це помешкання раєм. І воно тоді здавалося таким і мені. Зараз воно схоже на постапокаліптичні декорації. Зимовий холод від протягів, які я створив у зараженій частині, і порожнеча – бо я забрав більшість речей у свою нову спальню-мікрофортецю.

Бісить, що коли у мене стається якась біда, вона завжди отака-от складна і незрозуміла. І здається, в Німеччині у мене отаких історій за три роки накопичилося більше, ніж за 10 років в Україні до того. Чому (just for a change) у мене немає якихось типових “нормальних” проблем на кшталт банального згорілого пирога? Чому все завжди має бути таким трагічно-загадковим? Чому кожна моя битовуха – це анекдот, в який я сам би не повірив, коли б не був його персонажем?

Бісить, коли ці анекдоти гальмують роботу над моїми проектами, які і так потребують достобіса часу на виконання. А найбільше бісить, коли щось не працює так, як мало би – коли житло перестає бути житлом.

Купа-купа завдань нині пригружають мене. З одного боку, важко зібрати себе докупи, щоби з усім розібратися. З іншого – я радий, що принаймні є ці завдання. Значить, десь комусь я потрібен.

Advertisements

5 thoughts on “Отруйний дім

  1. Точно така ж штука. Що не проблема, то якась величезна срака, яка вимагає купу часу, сил та нервів. Тіки-но закінчилася, пару днів або тижнів виспатися, відпочити, й знову якась срака вилазить! В Німеччині вже три роки 🙂

  2. Знайшов твій блог у вк пошуку у відгуку до якоїсь книги 🙂 Чи маєш на увазі тут, у Німеччині? Вчився, зара працюю.

    1. Ой, тут ціла епопея. Днями господарі обіцяли, що перевірять загадкову коробку, яка на горищі прямо над моєю квартирою. Цілком імовірно, що туди щось заповзло і здохло. Або що там протік якийсь хімікат. Але оскільки це Німеччина, тут ніхто особливо нікуди не спішить і от досі не ясно, коли саме господарі прийдуть.

      Менше з тим, я продовжую вдаватися до локальних методів, от зокрема загерметизував купу щілинь у кімнаті, залив усі можливі відкриті труби хлором. Сподіваюся, уже скоро побачу позитивний результат.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.