Отруйний дім

Смішно і соромно сказати. Я ніколи не стикався з таким раніше. У моїй квартирі в Німеччині за стіною сталося щось із якоюсь трубою і через це перебувати в більшості кімнат неприємно і потенційно небезпечно для здоров’я. Пару хвилин у одній із заражених кімнат призводять до кашлю і болю в грудях. Мені довелося окопатися у спальні, яка дивовижним чином залишилася незараженою.

Ситуація настільки дивна, що навіть господарі помешкання – зазвичай неспішні німці – реагують на мої повідомлення впродовж доби, а не впродовж тижня, як це було зазвичай. Наступного тижня мають прийти майстри, які казали, що частково роздовбуть стіну.

Написав про свою проблему у соцмережах і все, що отримав – дебільнуватий тролінг. Ну, від колег – то я не здивований, вони в більшості своїй тільки на то і годні, щоби стібати одне одного своїми підколками. Прикро було, що дістав зневаги від людей, яких вважаю своїми близькими. Коли я вже зрозумію, що людям насрати на мої проблеми і ніхто ніколи ні з чим мені (з власної волі) не допомагатиме і не підтримуватиме?

Боляче від усього цього, і водночас це усе бісить.

Боляче опинитися натурально вигнанцем у межах власного житла з неясними симптомами та ще і знаючи, якої невисокої про тебе думки твої друзі.

Боляче бачити навколо себе переміну на гірше. В моєму житті була людина, яка певний час називала це помешкання раєм. І воно тоді здавалося таким і мені. Зараз воно схоже на постапокаліптичні декорації. Зимовий холод від протягів, які я створив у зараженій частині, і порожнеча – бо я забрав більшість речей у свою нову спальню-мікрофортецю.

Бісить, що коли у мене стається якась біда, вона завжди отака-от складна і незрозуміла. І здається, в Німеччині у мене отаких історій за три роки накопичилося більше, ніж за 10 років в Україні до того. Чому (just for a change) у мене немає якихось типових “нормальних” проблем на кшталт банального згорілого пирога? Чому все завжди має бути таким трагічно-загадковим? Чому кожна моя битовуха – це анекдот, в який я сам би не повірив, коли б не був його персонажем?

Бісить, коли ці анекдоти гальмують роботу над моїми проектами, які і так потребують достобіса часу на виконання. А найбільше бісить, коли щось не працює так, як мало би – коли житло перестає бути житлом.

Купа-купа завдань нині пригружають мене. З одного боку, важко зібрати себе докупи, щоби з усім розібратися. З іншого – я радий, що принаймні є ці завдання. Значить, десь комусь я потрібен.

Advertisements

3 thoughts on “Отруйний дім

  1. Точно така ж штука. Що не проблема, то якась величезна срака, яка вимагає купу часу, сил та нервів. Тіки-но закінчилася, пару днів або тижнів виспатися, відпочити, й знову якась срака вилазить! В Німеччині вже три роки 🙂

  2. Знайшов твій блог у вк пошуку у відгуку до якоїсь книги 🙂 Чи маєш на увазі тут, у Німеччині? Вчився, зара працюю.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s