Перша лекція NPG: Створення команди

Проект New Political Generation успішно стартував! І я стартував як один із його лекторів. Компанія зібралася вельми іменита – як з Могилянки, так і з-поза її меж, тож я тішуся, що є частиною такої зіркової команди… Власне, між текст саме і присвячено темі створення команд.

NPG Lecture 1Оскільки я ще не зовсім доїхав до України, моя перша лекція була продемонстрована слухачам пілотної програми у записі. Підготовка цієї лекції тривала набагато довше, ніж підготовка моїх виступів щодо політичної журналістики, які я кілька разів читав у стінах Могилянки як гостьовий лектор. Взнаки дався саме елемент запису. Той факт, що кожне “ЕЕЕ”, кожен повтор чи заминка документуються навічно, додає стресу. І хоча патякати я можу довго, все ж таки, я людина діалогу. Мені конче необхідно, щоби часом хтось мене переривав, щось уточнював чи підтримував чи заперечував – я просто не сприймаю сам себе, коли цього не відбувається 🙂

Однак, добре, що довелося записати – це теж важливий досвід. Та і ось тепер я можу це виставити для ширшого загалу. Не факт, що наші лекції в майбутньому будуть виставлятися подібним чином.

Дуже дякую аудиторії за запитання, які мені задавалися по відеозв’язку після лекції – приємно вражає практична орієнтованість людей.

NPG Lecture 1 - 2

Отже, лекція про створення політичних команд представлена в п’яти частинах і триває загалом 53 хвилини.

Перша частина відповідає на запитання “Навіщо взагалі потрібна команда?”. Воно, як і деякі інші теми цієї лекції, здається, має очевидну відповідь. Але ні, серед людей, що займаються політикою – і новачків, і досвідчених – вистачає тих, для кого певні елементарні речі є дуже неочевидними.

Що таке команда і яку в ній роль грає лідер? Лідер – це не тільки людина, яка командує, лідер задовольняє цілком конкретні потреби тих людей, що за ним ідуть.

Що таке “політичне тіло”? Які функції має виконувати будь-яка група осіб, що займається політикою?

Коли можна розраховувати на волонтерів? Чому оплата роботи політичної команди не є чимсь аморальним?

Як шукати соратників і яких соратників шукати?

Сподіваюся, вам було цікаво і корисно. Якщо сподобалося – чекайте на наступні заходи NPG, зокрема і за моєї участі.

One thought on “Перша лекція NPG: Створення команди

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.