Загадкова сова

Склав чудовий пазл “Історія мудрої сови”. Це одна з тих дерев’яних головоломок, що нині широко рекламуються. В моєму випадку я вирішив придбати головоломку у GO Puzzle. Оскільки історично прізвище мого роду – Сова, мені нескладно було обрати малюнок.

Маленькі тваринки

Чим це цікавіше за класичні jigsaw-пазли, які були у багатьох людей в дитинстві? Кожен з майже півтори сотні дрібних елементів тут має унікальну і здебільшого непросту форму: замість стандартних чотирьох комірок/пиптиків по боках, окремий елемент може мати скільки завгодно тонких розгалужень, подібно до гілок з купою листочків. Деякі деталі – це взагалі маленькі фігурки тварин. Розглядати їх перед тим, як вкладати на місце – справжнє задоволення. Це дійсно схоже на збирання докупи елементів якоїсь чарівної казки. Ефект підсилює те, що всередині великої картинки є частина фрагментів, які складаються в меншу.

Сова у сові

З одного боку, це ускладнює збирання картини, адже треба вкладати кожну деталь так, щоби вона сполучалася з усіма дрібничками навколо неї, а з візерунка не завжди розумієш, де верх і низ. Проте, з іншого боку, унікальність форм стає додатковою підказкою при збиранні фрагментів докупи: зважаєш не тільки, а часом не стільки на кольори, скільки на форми. Кожне сполучення двох чи більше елементів спричиняло у мене майже дитячий захват.

Як застереження, я би звернув увагу потенційних покупців, що всі ці тонкі деталі здаються дещо крихкими і принаймні куплений мною пазл трошки відгонив фарбою. Враховуючи це, гадаю, дана розвага не дуже підійде малим дітям.

Також, для тих, хто хотів би скласти подібний пазл і повісити його на стіну – наполегливо раджу складати його одразу на тлі, на яке ви збираєтеся його приклеїти. Або, як варіант, можна додатково купити рамку спеціально під обране вами зображення.

Загалом процес збирання, як обіцяє продавець, займе близько 2,5-3 годин. У мене пішло трошки менше, але з перервою. Можна знайти пазли розраховані на 4 і навіть 5 годин.

Результат

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.