Принципи

Мої принципи перевірені життям. Вони мене ніколи не зраджували, хоча я не завжди їх дотримувався.

Це не “історія успіху”, бо до нього я ще тільки йду, але речі, яких я добився, я добився завдяки цим правилам.

Це не універсальні заповіді, але мій досвід показує, що вони мають дуже широке застосування.

Робіння

Я постійно щось роблю. Активність – найпростіший і часто єдиний шлях розвинутися, відкрити нові можливості, бути задоволеним собою та навіть зрозуміти, що, власне кажучи, треба робити по життю. Коли немає нагальних, надважливих справ, коли відсутній великий план, я намагаюся робити будь-що, що можу тут і зараз, аби мій час не минав даремно.

Планування

Я занотовую свої завдання і живу за органайзером.

Прагнення

Я роблю те, що я хочу, і я не роблю того, чого я дуже не хочу або в чому я не бачу сенсу. Бо я не можу. Скажімо, я ніколи не танцюю, але якщо я дуже захочу йогурт зі злаками і маю вільний час – я піду і куплю його собі негайно. Бо якість життя будується на таких маленьких радостях.

Допомога

Я допомагаю людям, коли маю таку нагоду. Я не розраховую, що мені обов’язково віддячать, але допомагати іншим – це не найгірший спосіб знаходити нових друзів. Окрім того, це мій власний практичний протест проти атомізації.

Вдячність

Я завжди запам’ятовую тих, хто мені допоміг у скрутну хвилину або хто за мене заступився перед людьми. Я стараюся ніколи не бути невдячним перед такими людьми.

Чесність

Я ніколи не намагаюся комусь сподобатися. В моєму випадку це просто не працює, тому я і не намагаюся. Я завжди говорю те, що я думаю – у коректній формі.

Неконфліктність

Я завжди намагаюся уникати конфлікту, якщо його можна уникнути. З усіма, навіть з людьми, які мені не приємні, я намагаюся поводитися ввічливо, і при цьому говорити з ними їхньою мовою.

Поміркованість

Я завжди балансую у своїх поглядах. Я надто багато знаю, щоби сповідувати будь-що беззастережно. І ні, правда зовсім не обов’язково посередині. “Немає правил без винятків, включно з даним правилом”.

Незалежність

Я стараюся ніколи ні за що не триматися надто сильно. Бо чим більше ти за щось (чи за когось) тримаєшся, тим більша імовірність, що воно вислизне і тим гірше буде від його утрати.

Завершеність

Я доводжу усі справи, якими я займаюся, до логічного кінця – допоки вершину не можна вважати подоланою, або допоки не стане ясно, що її подолання можливим не є або не має сенсу.

Смирення

Я довіряю обставинам, коли нічого не можу вдіяти. Деякі проблеми вирішуються самі собою, якщо просто дати подіям розвинутися.

Стійкість

Я стараюся не скаржитися. Люди поважають тих, хто переносить біль і страждання з посмішкою та широко розпрямленими плечима. А я працюю в сфері, де прихильність людей украй важлива.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s