Трошки про те, що це за блог і як його варто читати.
Загалом, якщо ви маєте дрібку здорового глузду і не маєте на мене особистих образ, то написане нижче вам читати не обов’язково. Проте комунікація в Інтернеті – штука непроста…
І. Читання
Прошу звернути увагу на те, що “Дамітріанство” не є і не може вважатися повноцінним ЗМІ чи науковим джерелом. Це особистий блог, прошу врахувати всі наслідки даного факту. Зокрема, це означає, що я не претендую на достовірність чи об’єктивність і взагалі допускаю, що всі мої думки тут можуть не мати нічого спільного із реальністю.
ІІ. Коментування
Я ціную нагоду поспілкуватися із людьми з інакшою позицією, але будь-яка дискусія повинна бути конструктивною. Заради цього я прошу всіх коментаторів:
- Пояснювати свою думку логічно і послідовно.
- Поводитися ввічливо.
- Коментувати ВИНЯТКОВО по темі, утриматися від діалогів із вигаданими друзями.
- РЕАГУВАТИ на аргументи іншої сторони.
- Припускати бодай іноді, що інша сторона може в чомусь теж мати рацію.
- Утримуватися від брудних прийомів (чіпляння за другорядні деталі, “аргумент Гітлера” тощо).
Я лишаю за собою право не відповідати на дурні чи провокативні коментарі. Також я попереджатиму і з часом блокуватиму користувачів, що вдаються до образ інших читачів чи постять спам.
Окремої уваги вимагає мовне питання. Я народився в Києві і все своє життя прожив у середовищі, де англо-російськомовні абсолютно нормально уживаються із суржикомовними, інтеліґенто-україномовними і такі-подольско-язичними. Відтак у мене починаються припадки агресії, коли я натрапляю на східняків, які “нє панімают па укрАінскі”, чи галичан, які вважають, що “говорити треба ТІКО українською”. Гігантське прохання: утриматися від мовних срачів – violators will be shot, survivors will be shot again.
ІІІ. Спеціальні пропозиції
Деякі записи щоденника можуть бути запаролені, пароль надається всім, кого я (думаю, що) добре знаю в реальному житті.
Якщо є тема, про яку ви хотіли, щоби я написав – лишайте ваші побажання, якщо я матиму час, неодмінно відреагую.
Ви і самі можете написати для “Дамітріанства”. Тут практикуються гостьові записи. Якщо у вас є думка, якою ви хотіли би поділитися у форматі есе – пропонуйте свій текст. Я охоче надам майстер-клас із написання матеріалів різного жанру і призначення.
Приємного усім читання!
а звідки пішла назва? Чому “Дамітріанство”?
Довгий час я був на громадських засадах перекладачем проповідей в Українській лютеранській церкві для англомовних гостей. Англомовним украй важко говорити “Дмитро”, а “Дімою” я сам бути не хотів. Зійшлися на чомусь, що звучало. як “Дамітрі”. потім я за звичкою іноді так представлявся в Академії, де люди це підхопили і стали до мене так звертатися.
Згодом, коли я усвідомив наявність власних поглядів, я став називати їх Дамітріанством. Блог від самого початку планувався як більш політико-філософський, ніж він по факту є.