Інструкція

Трошки про те, що це за блог і як його варто читати.

Загалом, якщо ви маєте дрібку здорового глузду і не маєте на мене особистих образ, то написане нижче вам читати не обов’язково. Проте комунікація в Інтернеті – штука непроста…

І. Читання

Прошу звернути увагу на те, що “Дамітріанство” не є і не може вважатися повноцінним ЗМІ чи науковим джерелом. Це особистий блог, прошу врахувати всі наслідки даного факту. Зокрема, це означає, що я не претендую на достовірність чи об’єктивність і взагалі допускаю, що всі мої думки тут можуть не мати нічого спільного із реальністю.

ІІ. Коментування

Я ціную нагоду поспілкуватися із людьми з інакшою позицією, але будь-яка дискусія повинна бути конструктивною. Заради цього я прошу всіх коментаторів:

 • Пояснювати свою думку логічно і послідовно.
 • Поводитися ввічливо.
 • Коментувати ВИНЯТКОВО по темі, утриматися від діалогів із вигаданими друзями.
 • РЕАГУВАТИ на аргументи іншої сторони.
 • Припускати бодай іноді, що інша сторона може в чомусь теж мати рацію.
 • Утримуватися від брудних прийомів (чіпляння за другорядні деталі, “аргумент Гітлера” тощо).

Я лишаю за собою право не відповідати на дурні чи провокативні коментарі. Також я попереджатиму і з часом блокуватиму користувачів, що вдаються до образ інших читачів чи постять спам.

Окремої уваги вимагає мовне питання. Я народився в Києві і все своє життя прожив у середовищі, де англо-російськомовні абсолютно нормально уживаються із суржикомовними, інтеліґенто-україномовними і такі-подольско-язичними. Відтак у мене починаються припадки агресії, коли я натрапляю на східняків, які “нє панімают па укрАінскі”, чи галичан, які вважають, що “говорити треба ТІКО українською”. Гігантське прохання: утриматися від мовних срачів – violators will be shot, survivors will be shot again.

ІІІ. Спеціальні пропозиції

Деякі записи щоденника можуть бути запаролені, пароль надається всім, кого я (думаю, що) добре знаю в реальному житті.

Якщо є тема, про яку ви хотіли, щоби я написав – лишайте ваші побажання, якщо я матиму час, неодмінно відреагую.

Ви і самі можете написати для “Дамітріанства”. Тут практикуються гостьові записи. Якщо у вас є думка, якою ви хотіли би поділитися у форматі есе – пропонуйте свій текст. Я охоче надам майстер-клас із написання матеріалів різного жанру і призначення.

Приємного усім читання!

2 thoughts on “Інструкція

  • Довгий час я був на громадських засадах перекладачем проповідей в Українській лютеранській церкві для англомовних гостей. Англомовним украй важко говорити “Дмитро”, а “Дімою” я сам бути не хотів. Зійшлися на чомусь, що звучало. як “Дамітрі”. потім я за звичкою іноді так представлявся в Академії, де люди це підхопили і стали до мене так звертатися.

   Згодом, коли я усвідомив наявність власних поглядів, я став називати їх Дамітріанством. Блог від самого початку планувався як більш політико-філософський, ніж він по факту є.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.