Печаль, браття й сестри, печаль безмежна, бо в цій країні навіть підкуп голосів – і той безчесний.

Пилипишин побідив

Пилипишин побідив

Від імені Пилипишина у мене на районі скуповувалися голоси. Схема така сама, як у Поплавського – 200 грн до виборів і 200 опісля.При чому, не зазначалося, чи друга сума “згорає” у разі програшу кандидата. Також не вимагалося жодних підтверджень власного голосу – жодних фоток на мобільний. За таких умов, хочеться згадати Жириновського, який казав “Як вам будуть щось пропонувати – беріть усе, а голосуйте за мене”. Я проголосував за Монтян.

Дізнався, що сьогодні люди Пилипишина обдзвонюють своїх “виборців” і пояснюють, що гроші їм виплатять із запізненням і, “можливо, меншу суму” – бо, бачте, із тих, кому вони давали гроші перед виборами, не всі прийшли. Нє па-пацанскі работаєм…

Сумніваюся, що їхні пару сотень для когось шось рішають, та і враховуючи відсутність вимоги підтвердження свого голосу, гроші легко можна узяти, а голосувати за іншого кандидата. Але це розумію я – лише крапля в океані. А от гроші він не доплатить тисячам тих “чесних” бабушок, яких він купив і які за нього “чесно” проголосували.

От Пилипишин, скажімо, є власником чаїв “Аскольд”, “Батік”, “Домашній”. Уявіть собі, як би він відреагував, якби один з робітників його фабрик відпрацював не повну зміну, а на пару годин менше. Думаю, робітника звільнили би к бісовій матері.

Або що скаже пан Віктор, якщо у парламенті його голос купить більшість за 400 мільйонів, а заплатить йому лише 250?

Зрозумійте мене правильно, корупція – це погано, це шкідливо, це ганебно. Але корупція часто виникає задля полегшення людям життя в умовах, коли правильні і хороші суспільні інститути не працюють. У нас, в Україні, виходить, що не працює навіть корупція. І це надзвичайно сумно.

***

Але по факту, Пилипишин переміг не стільки через підкуп (цим його політична сила займалася стільки, скільки я себе пам’ятаю), а через бездіяльність опозиції. “Свобода”, якій наш округ віддали на відкуп, виборами не займалася. Це і зрозуміло – бо Майдан, і це водночас тупо – бо непрофесійно і безвідповідально. Повторюються встопіцоте всі ті самі помилки:

  1. загальний брак роботи з виборцями, сподівання, що всі у нас “і так свідомі”,
  2. нездатність зрозуміти, що не всі люди готові проголосувати за сумнівного нацика,
  3. відсутність згуртованості – підтримки Левченка з боку “бютівців” чи “ударівців” я взагалі не помітив.
Advertisements