Гліб Козак

Гліб Козак

Для всіх, хто ще не читав, публікую думку людини, яку вважаю для себе авторитетною. Думка про те, що відбулося в країні, що це значить і чому Євромайдану студентів та журналістів не вдосталь для зміни ситуації в країні.

Гліб Козак:

Друзі, а тепер факти і думки, які нарешті хочу написати, які треба розуміти для тверезої голови:

0. Якщо ви думаєте, що все, що відбувається, – випадковість, зумовлена дитячим ідіотизмом Януковича, то можете далі не читати.

1. Майдан розганяти отак взагалі не було причини. людей залишалось мало. і було очевидно, що усі наспіваються, розійдуться, ну і максимум спробують страйкувати іще в понеділок.

2. Але його розігнали за якоїсь абсолютно безглуздості, і розігнали жорстко. це було навіть жорсткіше ніж розганяли свободівців, які могли відбиватись, тримати лаву, пшикати з балончиків ітд.

3. На каналі Льовочкіна і Фірташа, на конченій передачі конченого Савіка, що роками оболванював, відірваними від реальної політики дискурсами, людей, починається треш і передача переривається і показується серіал. Савік каже: “наверно это моя последняя програма”…

4. Показується картинка, де беркут бьє людей. Усі живі, максимум переломи. Трохи крові.

5. Льовочкін, голова адміністрації президента звільняється.. Комусь нагадати, шо він з Фірташем головні спонсори Кличка? і фактично єдина велика олігархічна сила, шо рано чи пізно почала б протистояти сім”ї – здається от вже.

6. Зараз люди будуть дуже злі і з цього шось може вийде. але сценарій передбачити важко) інтріга для нас, у чуваків, шо організували вчора розгон і підставили яника є план, думається.

7. На майдан виходять діти! у мене запитання де чоловіки? В Україні 7 млн пенсіонерів і 20 млн найманих робітників. Більшість чоловіків – наймані працівники, працюють в металургії та на шахтах, на будівництві. – БЕЗ СТРАЙКУ МЕТАЛУРГІВ І ШАХТАРІВ БУДЕ ДУЖЕ ВАЖКО, бо країна від зупинки сфери послуг не зупиниться.

8. Було б непогано припинити платити податки повністю цій владі.

9. Зараз буде скинута влада. Уявімо. Але в країні залишаються 7 млн пенсіонерів, які голосують майже 80%, 20 млн робітників і 1-2 млн студентів та інтелігенції. Щоб виграти вибори треба 7 млн голосів. Давно пора розуміти, що МАЙДАН КОЖЕН ДЕНЬ – шо треба працювати з громадами, родичами, кожною конкретною людиною, що те шо робить Монтян з ОСББ стратегічно важливіше усіх майданів, бо це змінює свідомість людей з рабів на власників. Але сьогодні дні тактики.

10. Чим би все не закінчилось, у нас не має іншого вибору, як підвищувати свої стандарти і головне вимагати того ж від оточення, і дуже багато працювати, і трішки менше співати пісень.

11. Сьогодні і завтра ми усі вийдемо. Усі ми злі! А дехто може і рішучий! Єдине, про що я прошу вас, особливо дівчата – якщо сценарій піде так, що будуть нові бійки і може навіть і жертви – не станьте наріжним камінцем, не станьте жертвоприношенням, ваші мізки потрібні народу більше. Розумійте причинно-наслідкові зв”язки. І не попадайте в перепльот. Політика це не тільки про сміливість, це цинічна шахова партія. Не будьте пішаками. Але на майдан прийдіть.

Advertisements