Чому все це відбувається і що робити далі?

Гліб Козак
Гліб Козак

Для всіх, хто ще не читав, публікую думку людини, яку вважаю для себе авторитетною. Думка про те, що відбулося в країні, що це значить і чому Євромайдану студентів та журналістів не вдосталь для зміни ситуації в країні.

Гліб Козак:

Друзі, а тепер факти і думки, які нарешті хочу написати, які треба розуміти для тверезої голови:

0. Якщо ви думаєте, що все, що відбувається, – випадковість, зумовлена дитячим ідіотизмом Януковича, то можете далі не читати.

1. Майдан розганяти отак взагалі не було причини. людей залишалось мало. і було очевидно, що усі наспіваються, розійдуться, ну і максимум спробують страйкувати іще в понеділок.

2. Але його розігнали за якоїсь абсолютно безглуздості, і розігнали жорстко. це було навіть жорсткіше ніж розганяли свободівців, які могли відбиватись, тримати лаву, пшикати з балончиків ітд.

3. На каналі Льовочкіна і Фірташа, на конченій передачі конченого Савіка, що роками оболванював, відірваними від реальної політики дискурсами, людей, починається треш і передача переривається і показується серіал. Савік каже: “наверно это моя последняя програма”…

4. Показується картинка, де беркут бьє людей. Усі живі, максимум переломи. Трохи крові.

5. Льовочкін, голова адміністрації президента звільняється.. Комусь нагадати, шо він з Фірташем головні спонсори Кличка? і фактично єдина велика олігархічна сила, шо рано чи пізно почала б протистояти сім”ї – здається от вже.

6. Зараз люди будуть дуже злі і з цього шось може вийде. але сценарій передбачити важко) інтріга для нас, у чуваків, шо організували вчора розгон і підставили яника є план, думається.

7. На майдан виходять діти! у мене запитання де чоловіки? В Україні 7 млн пенсіонерів і 20 млн найманих робітників. Більшість чоловіків – наймані працівники, працюють в металургії та на шахтах, на будівництві. – БЕЗ СТРАЙКУ МЕТАЛУРГІВ І ШАХТАРІВ БУДЕ ДУЖЕ ВАЖКО, бо країна від зупинки сфери послуг не зупиниться.

8. Було б непогано припинити платити податки повністю цій владі.

9. Зараз буде скинута влада. Уявімо. Але в країні залишаються 7 млн пенсіонерів, які голосують майже 80%, 20 млн робітників і 1-2 млн студентів та інтелігенції. Щоб виграти вибори треба 7 млн голосів. Давно пора розуміти, що МАЙДАН КОЖЕН ДЕНЬ – шо треба працювати з громадами, родичами, кожною конкретною людиною, що те шо робить Монтян з ОСББ стратегічно важливіше усіх майданів, бо це змінює свідомість людей з рабів на власників. Але сьогодні дні тактики.

10. Чим би все не закінчилось, у нас не має іншого вибору, як підвищувати свої стандарти і головне вимагати того ж від оточення, і дуже багато працювати, і трішки менше співати пісень.

11. Сьогодні і завтра ми усі вийдемо. Усі ми злі! А дехто може і рішучий! Єдине, про що я прошу вас, особливо дівчата – якщо сценарій піде так, що будуть нові бійки і може навіть і жертви – не станьте наріжним камінцем, не станьте жертвоприношенням, ваші мізки потрібні народу більше. Розумійте причинно-наслідкові зв”язки. І не попадайте в перепльот. Політика це не тільки про сміливість, це цинічна шахова партія. Не будьте пішаками. Але на майдан прийдіть.

4 thoughts on “Чому все це відбувається і що робити далі?

    • Скажімо так, це єдина форма протесту, яка більш-менш гарантовано змусить нашу владу дослухатися. Наскільки вона прийнятна, залежить від того, хто керуватиме цим процесом. Якщо це олігархи, які здатні ефективно координувати свої дії між собою, тоді це все цілком припустимо. Якщо це просто стихійна зупинка, ризики краху економіки і затяжного протистояння значно збільшуються.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.